ÇÖZÜLMEMİŞ 13.Cuma Oyunu ve (0xc0000142) Hatası

Brys

0
GT RANK
19 Tem 2021
6
1
3
13.Cuma oyununu açamıyorum.Eskiden oynayabildiğim oyun artık açılmıyor. İki tane hata veriyor.SummerCamp.exe Uygulama hatası:Uygulama düzgün olarak başlatılamadı.(0XC000142).Uygulamayı sonlandırmak için tamam düğmesini tıklatın.Easy Anti-Cheat :Untrusted system file(C:\Windows\System32\dsound.dll hatası.İnternette araştırdım.Benden başka kimse bu oyunda böyle bir problem yaşamamış.Neredeyse 8 saattir her yolu denedim ancak çözüm bulamadım.(Oyunu silip yüklemeyi dahil denedim.)Lütfen yardım edin.
2.jpg
1.jpg

Brys

0
GT RANK
19 Tem 2021
6
1
3
Eklemeyi unutmuşum.Oyunum orijinal ve Steamdan satın almıştım.Eskiden oynayabiliyordum artık oynayamıyorum

KeNKoWBoY

16
GT RANK
Moderator
TC Onaylı
30 Eyl 2019
407
75
78
22
İstanbul
Discord

bu linkteki aşamaları yapın

1.Hatanın açılımı;

Güvenilmeyen Sistem Dosyası
Oyun, bütünlük kontrolünden geçemeyen bir sistem .dll yükledi. Bu hata, sistem düzeyinde bir bozulma olduğunu gösterir.

1. Hatayı çözdüğünüz zaman diğer sorunun da çözüleceğini düşünüyorum.

Easy Anti Cheat sistemi sizin oyuna girmenizi engelliyor, Çünkü cihazınızın sistem dosyalarında güvenilmeyen dosyalar olduğunu bildiriyor.

büyük ihtimal bilgisayarınızda virüs bulunuyor ek olarak da virüs taraması yapmanızı tavsiye ederim.

Brys

0
GT RANK
19 Tem 2021
6
1
3
Teşekkürler

1.Hatanın açılımı;

Oyun, bütünlük kontrolünden geçemeyen bir sistem .dll yükledi. Bu hata, sistem düzeyinde bir bozulma olduğunu gösterir.

Easy Anti Cheat sistemi sizin oyuna girmenizi engelliyor, Çünkü cihazınızın sistem dosyalarında güvenilmeyen dosyalar olduğunu bildiriyor.

büyük ihtimal bilgisayarınızda virüs bulunuyor ek olarak da virüs taraması yapmanızı tavsiye ederim.

Anestezy

2
GT RANK
Moderator
24 Kas 2020
23
13
3
Merhaba, .NET Framework bileşenlerin yüklü olmaması ya da sürümün eski olmasından dolayıda oluşabilecek bir hata bu ;

• Bilinmeyen programları kaldırma
  • LoadAppInit_DLLs değerini değiştirme
  • Grafik kartı sürücülerini güncelleyin
  • C ++, DirectX ve .NET Framework'ü güncelleyin
  • Uygulamayı Uyumluluk Modu ile çalıştırma
İşlemlerini deneyebilirsiniz geri dönüş bekliyorum.

Brys

0
GT RANK
19 Tem 2021
6
1
3
Merhaba, .NET Framework bileşenlerin yüklü olmaması ya da sürümün eski olmasından dolayıda oluşabilecek bir hata bu ;

• Bilinmeyen programları kaldırma
  • LoadAppInit_DLLs değerini değiştirme
  • Grafik kartı sürücülerini güncelleyin
  • C ++, DirectX ve .NET Framework'ü güncelleyin
  • Uygulamayı Uyumluluk Modu ile çalıştırma
İşlemlerini deneyebilirsiniz geri dönüş bekliyorum.
Yazdığınız bu işlemlerin hepsini önceden yaptığım bir araştırmada bulmuştum.Denedim ancak bir çözüme ulaşamadım. Yine de teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Anestezy

Brys

0
GT RANK
19 Tem 2021
6
1
3

1.Hatanın açılımı;

DISM açılmıyor,başka yollar deneyip tamir etmeye çalışıyorum tamir olmuyor kısaca herşeyi bozmuş.Tam tarama yaptım virüste bulunamadı bende oynamam olur biter yapacak bişey yok başkasının başına gelmesin böyle bişey