50-100 TL Arası Mikrofon ve Kulaklık Önerisi

KeNKoWBoY

15
GT RANK
Moderator
TC Onaylı
30 Eyl 2019
371
62
78
21
İstanbul
Discord
gamepower magnus v2 tercihim masaüstü bilgisayarımı satmadan önce kulaklığı kullanıyordum hiç kulaklık varmı yokmu hissetmiyorsun kulağında dışardan gelen sesleri duymuyorsun küfüretseler duymazsın :) anca deprem olması lağzım hissetmen için mikrofon ve kulaklık kalitesi güzel çok net gidiyor sesin karşı tarafa konuşurken karşı tarafa cızırdama filan olmuyor bu arada indirimde kulaklık almanı tercih ediyorum

Bazı insanlar çok kolay bozulduğunu bile getirmiş ama kullanım biçimi çok önemli

bende Gamepower Medusa 7.1 Mükemmel diyebilirim

RedJedi

0
GT RANK
bunlar favorilerimde
snopy sn-m77 satıcı hepsiburada 53,81 dip fiyat Ucuzlukçu 52 TL
snopy sn-340m satıcı hepsi burada 63 TL dip fiyat Medyasarf Bilgisayar 51 TL
---
bunu alıp denemeyi düşünüyorum Snopy sn-130 satıcı hepsiburada 11,09 TL dip fiyat Ucuzlukçu 10,67 TL
-------------------------------

kulaklıkta rampage ürünlerine bakabilirsin
şunu ayrı biyere koyalım

biraz daha bütçe ayırıp condenser mikrofonlara bakmakta fayda var
örnek

bende aynısını kullanıyorum mikrofonu gerçekten çok iyi ses performansı da harika önerebilirim

Atahan35

0
GT RANK
22 Ara 2020
3
0
1
Merhabalar, başlıkta belirttiğim gibi 50-100 TL bütçem var. Ses kaydı ve konuşmalarda kullanacağım mikrofon veya kulaklık+mikrofon arıyorum. Kullandığınız ortalama bu fiyatlarda olan kulaklık veya tek mikrofon önerileriniz var ise alabilirim.

Teşekkürler :)
ben yeni aldım 120 lira kardeşim tavsiye ederim tam bir fiyat performans ürünü sesi olsun ışıkları olsun on numara bir ürün

Link @Masar tarafından kaldrılmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ayhan_Samed

10
GT RANK
TC Onaylı
29 Nis 2020
147
15
18
20
İzmir
Discord
Ayhan Samed#9144
Youtube Platformuna İçerik Üretirken Ve Bazı Fps Oyunları Oynarken Kullanıyorum 5-6 Ay Oldu Alalı Perfonmansı ve Sağlamlığı Gayet iyi Şuana Kadar

urahra

19
GT RANK
Co-Admin
6 Mar 2019
550
167
93
konu hortlamış büyük olasılıkla @Masar mikrofon ve kulaklık bulabilmiştir. Günümüzde dolar kuru nedeniyle bu tip ürünler fiyat farklılığı gösterecektir.