Güncelleme Notu Apex Legends, 355 binden fazla hileciyi banladı

Wild

Kayıtlı Kullanıcı
Mesajlar
17
Tepkime puanı
4
Puanları
3
69


Bu sabaha kadar 355,000’dan fazla hile kullanıcısı Apex Legends içerisinde cirit atıyordu! Her oyunun başına bela olan bu vasıfsız oyuncular maalesef ki bitmek bilmiyor. Ancak unuttukları bir şey vardı, Apex Legends Ban!!

Beklenen Apex Legends Ekibinden geldi. Bugün itibariyle PC platformu üzerinde 355,000’dan fazla hile kullanıcısı Easy-Anti-Cheat ile yasaklandı. Oyunun yapımcıları Reddit üzerinden hilecileri temizlediklerine dair açıklamalar gerçekleştirdi, bu açıklamaların içerisinde bir sonraki adımları ve dolandırıcılara karşı uygulayacak olduğu yaptırımlar da yer alıyordu.
70


Apex Legends Tarafından Yapılan açıklamada tam olarak şöyle :​
“Bugün itibariyle PC üzerinde 355,000’dan fazla oyuncuyu Easy-Anti-Cheat sistemimizle yasakladık. Hizmetimiz işe yarıyor ancak hilecilerin geliştirdiği çeşitli hilelere karşı şu anlık biraz eksik kalıyor. Hilecilerle mücadele konusunda yenilenen teknolojiye uyum sağlamaya çok dikkat edeceğiz ve tüm oyuncular için Apex Legends içerisinde bir refah ortamı oluşturmak için daha fazla çabalayacağız.”

“Dolandırıcılara karşı ise halen mücadeleler veriyoruz, planlarımızı gizli tutuyoruz çünkü dolandırıcılar kurnazdır. Ancak biz de onların bizim yapacağımız politikalardan haberleri olmaması amacıyla izlediğimiz adımları gizli tutarak bir karşı savaş verdiğimizi düşünüyoruz.”
 

Masar

Administrator
Kayıtlı Kullanıcı
TC ONAYLI
Mesajlar
232
Tepkime puanı
82
Puanları
28
Konum
Eskişehir
355 bin hileli oyuncu maşallah, :) sonu olacağını sanmıyorum.
 

Wild

Kayıtlı Kullanıcı
Mesajlar
17
Tepkime puanı
4
Puanları
3
Sonlarını getireceklerini açıklıyorlar ama bakalım zaman ne göstericek :)
 

emrefb43

Kayıtlı Kullanıcı
Mesajlar
40
Tepkime puanı
13
Puanları
8
Hile konusunda çok sağlam çalışmalar yapılıyordu. Bu kişilerin banlanması iyi oldu. Herkese adil ve eşit oyun dağılımı sağlanması gerkiyor. Yeni güncelleme yapacaklarını duyduğumu söylebilirim
 

Ghost

Administrator
TC ONAYLI
Mesajlar
76
Tepkime puanı
31
Puanları
18
Konum
İzmir
Umarım hile sorunu giderilir, oyunun çok büyük bir kitlesi var hile can sıkıcı bir durum herkes için
 
Üst