(#aqonlineaçılsın) AQ Online

VortexCrable

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Bıktım artık bu boş projelerinizden. AQ Online'ı açıp eski kitlenize kavuşmak varken neden hala oyunu açmıyorsunuz?
Her efsanenin bir geri dönüşü vardır derler,siz de geri dönün.
Burada neredeyse tüm oyuncular bu efsanenin geri dönmesini istiyor ve siz hala oyun ile ilgilenmiyorsunuz.
Gameturk'ün kurucusuna bu mesajın iletilmesini istiyorum.
Saygılar.

Masar

GT Rank15
Forum Kurucusu
Kayıtlı Kullanıcı
Örnek Resim
Bıktım artık bu boş projelerinizden. AQ Online'ı açıp eski kitlenize kavuşmak varken neden hala oyunu açmıyorsunuz?
Her efsanenin bir geri dönüşü vardır derler,siz de geri dönün.
Burada neredeyse tüm oyuncular bu efsanenin geri dönmesini istiyor ve siz hala oyun ile ilgilenmiyorsunuz.
Gameturk'ün kurucusuna bu mesajın iletilmesini istiyorum.
Saygılar.
Belirttiğiniz Gameturk.com ve AQ Online oyunu'nun bizimle alakası bulunmamaktadır. Şikayetinizi yapabileceğiniz gameturk.com uzun zamandır pasif durumdadır. Tekrar söylemekte fayda var firma ile uzaktan yakından alakamız ortaklığımız, çalışmamız bulunmamaktadır.

ENESTALHABRAND

MMORPG Oyuncusu
Moderator
Kayıtlı Kullanıcı
Serzenişi haklı buldum ancak GameTurk firması kapanalı çok oldu. Final Combat'ta kapalı diye biliyorum.

VortexCrable

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Belirttiğiniz Gameturk.com ve AQ Online oyunu'nun bizimle alakası bulunmamaktadır. Şikayetinizi yapabileceğiniz gameturk.com uzun zamandır pasif durumdadır. Tekrar söylemekte fayda var firma ile uzaktan yakından alakamız ortaklığımız, çalışmamız bulunmamaktadır.
Hadi be. Kusura bakmayın o zaman. Ben oyun sizin sanmıştım. Her neyse,firma ile konuşmaya çalışacağım. Cevap için teşekkürler.