Asude Defne Özkan 21 Bin Dolar Bağış Topladı

Masar

GT Rank18
Forum Kurucusu
GT ÜYE
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
Katılım
21 Şub 2019
Mesajlar
540
Tepkime puanı
176
Puanları
43
Konum
Eskişehir
Sosyal ağda ve İnternet aleminde hızla yayılan Asude Defne Özkan Kimdir, Asude Defne Özkan 21 Bin Dolar Bağış gibi konuları gündeme oturmuş durumda. Hatta bir çok insanın dilinde ikinci tosun vakası şeklinde makara yapılıyor. Şimdi öncelikle kısaca bilmeyenler ve izlemeyenler için olayı özet geçelim.

17 yaşında lise öğrencisi olan Asude Defne Özkan sosyal medya hesaplarında yayınladığı bir video ile bir kaç gündür gündeme oturmuş durumda. Yayınladığı videoda Asude Defne Özkan kendini şu şekilde ifade ederek video yayınlamış.

"Merhaba, Kadıköy Anadolu Lisesi'nde son sınıf öğrencisiyim. Dünyadaki en iyi ilk 10 oyunculuk okuluna internet üzerinden başvuru videolarımı yolladım ve onlarda beni New York'ta yüz yüze seçmeye çağırdı. Bir şekilde ailemle ayarlayabildik ve tek başıma New York'a gittim. Türkiye'den New York'a sadece seçmelere gitmem onları çok etkiledi. Beni kabul ettiler. Birçok ünlü ismin mezun olduğu Pace Üniversitesi'ni tercih ettim. Dünya çapında seçilen 15 kızdan biri oldum. Tek yabancı kız benim. Maalesef bursumun 1/3'ünü karşılıyorlar. Geri kalan burs miktarını ailemle karşılayamıyoruz. O yüzden sizden tek isteğim gönlünüzden herhangi bir şey kopuyorsa o bile benim için yeterli olacaktır. Bu videoyu paylaşabildiğiniz kadar insanla paylaşmanız benim için çok değerli olacaktır."

24 saatten kısa bir süre içinde 21 Bin Dolar yani 125 Bin Türk Lirası toplayan genç kız daha sonradan ortadan kaybolduğu söylentileri geziniyor. Siz bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz? Sosyal ağlardan çok sert eleştiriler almış fakat bu yorumlar sizce haklı yorumlar mı?
 

urahra

GT Rank18
Co-Admin
GT ÜYE
Katılım
6 Mar 2019
Mesajlar
526
Tepkime puanı
158
Puanları
43
Halkın öfkesini videonun altında görebiliyoruz dolandırıcı kendisi
Sülün Osman, jet fadıl, mehmet aydın gibi kişiler bitmez bu ülkede halkı bir şekilde etikiliyerek duygularıyla oynayan birileri her zaman çıkacak


edit

dolandırıcı olduğu ortaya çıktı
 
Son düzenleme:
Üst