Atatürk'ü Gelir Kapısı Yapan Adam

Masar

GT Rank17
Forum Kurucusu
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
Katılım
21 Şub 2019
Mesajlar
450
Tepkime puanı
155
Puanları
43
Konum
Eskişehir
547


Atatürk'e olan benzerliğiyle dikkat çeken tiyatro oyuncusu Göksel Kaya, yine ortaya çıktı. Milli günlerde boy gösteren Kaya, 10 Kasım'a sayılı günler kala fırsatı kaçırmadı. Kaya, Atatürk'e olan benzerliğini kullanarak halkı istismar etmekle suçlanıyor.

Asker kıyafetiyle sokağa çıkıp poz verdi: Son olarak asker kıyafeti giyerek halkın arasına karışan Kaya, poz verip şöhretin tadını çıkardı. Atatürkçüleri bile isyan ettiren bu istismara, gazeteci İsmail Saymaz da dayanamadı.

Bu adam da engellensin:
Twitter sayfasında bu duruma tepki gösteren Saymaz, "Nasıl Atatürk soyadını kullanmak yasaksa kendisini Atatürk'e benzeterek hayatını sürdüren bu adam da engellensin. Ayıp artık" ifadelerine yer verdi.

Atatürk'ü geçim kapısı yapmış:
Saymaz, son olarak Kaya'nın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliklerinde zeybek oynadığı bir videoyu twitter sayfasında yayınlayıp, "Bunu şimdi görüyorum. İnanılır gibi değil. Adam, Atatürk'ü geçim kapısı yapmış" diye yazdı.


Siz bu durum konu hakkında neler düşünüyorsunuz?

548549


kaynak: memurlar.net
 

KeNKoWBoY

GT Rank8
Moderator
TC Onaylı
Katılım
30 Eyl 2019
Mesajlar
83
Tepkime puanı
21
Puanları
8
Yaş
20
Konum
İstanbul
Discord
#0917
insanlar ikiz yaratılmış gibi bir söylenti var. Belki de benim de aynı bir kopyam vardır yurt dışında veya başka bir yerde

başka ismi ile başka birileriyle yaşamaya devam ediyordur. ama ekmek kapısı yapmak da ilginçmiş

Atatürk'e benziyorum, Sokağa çıkıp Ben PAŞA demek :cool:
 
Üst