Bewolt Hosting Hizmetleri

bewolt

0
GT RANK
2 Eyl 2021
1
0
1

BEWOLT-Logo-1.png

Bewolt'u Yakından Tanıyın​

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2020 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.
2014 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak kurumsal hosting pazarında faaliyet göstermektedir. Bu amaçla Mayıs 2020 ile beraber yeni bir kurumsal kimlik ve yeni servislerle hizmetlerine devam etmektedir. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.
Sunduğumuz hizmetler arasında Alan Adı Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS), Fiziksel (Dedicated) Sunucu Servisleri, Sesli İletişim (Teamspeak), Güvenlik Yazılımları (SSL Lisansları), Streaming Servisleri (Canlı Yayın) ve Back-Up (Yedekleme) Servisleri bulunmaktadır.
Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.
Bewolt Bilişim olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.
www.bewolt.com
 

Cengaver

1
GT RANK
Moderator
25 Kas 2020
12
6
3
Kocaeli
Bireysel hosting paketleri hakkında konuşuyorum. Kullanmadığım için hizmet kaliteniz hakkında bir şey diyemem. Fiyatlarınız bence çok yüksek. Bireysel pazarda iddialı konuma gelebilmeniz için fiyatları indirmeniz veya trafik oranlarını artırmanız, ek hizmetler eklemeniz gerekir (SSL vs). Yeterli olur mu bilmem fiyatın kesinlikle düşmesi gerektiğini düşünüyorum. Sonuçta çok tanınan bir firma değilsiniz. Fiyatları düşürün ki tercih edelim.