Browser Oyunları

urahra

GT Rank18
Co-Admin
GT ÜYE
Katılım
6 Mar 2019
Mesajlar
532
Tepkime puanı
160
Puanları
43
CRYSTAL SAGA
R2Games tarafından yayınlanan Crystal Saga (Kristal Kanatlar) kurulum yapmadan MMORPG keyfi yaşamanızı sağlıyor. Tarayıcı üzerinden oynanan oyunun yüksek boyutlu kurulum dosyalarına sahip MMORPG oyunlarından içerik olarak neredeyse hiçbir farkı yok. 2D görüntülere sahip Kristal Kanatlar'da Mage, Paladin, Priest, Ranger ve Rogue olmak üzere 5 benzersiz sınıf ve her sınıfın kendine has özellikleri mevcut
Mage: Ateş ve Buz olmak üzere farklı uzmanlıkları vardır. Büyü gücü kullanarak rakiplerini yok ederler ve aynı alanda geniş alana hasar verme (AoE) özellikleri bulunur.
Paladin: Defans seviyeleri çok yüksek olan Paladin'ler dayanıklı kıyafetler giyerler ve Tank görevi görürler. Fiziksel atak yaparak rakiplerini yok ederler.
Priest: Şifacı olan priestler ruhsal güçleri sayesinde etrafındakilerin yaşam güçlerini yükseltebilirler. Aynı zamanda rakiplerini zehirleyerek belirli bir süre hasar verirler.
Ranger: Seri hasar verme özelliğine sahip Ranger'lar büyüye karşı yüksek dirence sahiptir. Rakiplerine uzak mesafeden hasar verebilirler.
Rogue: Teh hedef üstünde etkili olan Rogue'lar yakın mesafede ölümcül hasar verebilirler. Görünmez olma özellikleri bulunur.
PvP ve PvE için birçok farklı bölge, çok sayıda harita ve 10'un üzerinde zindanın yer aldığı Kristal Kanatlar'da onlarca görev bulunuyor. Oyunda yer alan navigasyon sistemi sayesinde NPC ve görev yerlerine tek tıklamayla otomatik ulaşabilir, zaman kaybetmeden ve sıkılmadan görevlerinizi tamamlayarak çeşitli eşya ve ödüller kazanabilirsiniz.

Gelişmiş yetenek sistemi sayesinde seviye atladıkça yeni özellikler ve skillere sahip olacaksınız. Kıyafetlerinize sınıfına uygun seçtiğiniz taktirde daha fazla güçlenebilir, rakiplerinize karşı avantajlı duruma gelebilirsiniz. Oyunda bir de pet sistemi bulunuyor. 10.seviyeye ulaştıktan sonra başlangıç olarak 2 adet pet sahibi olabilirsiniz. Bu petleri savaşırken size yardımcı olması için kullanabilir, çeşitli eşyalarla güçlenmelerini sağlayabilirsiniz.
Kristal Kanatlar'ın en güzel özelliklerinden birisi de AFK modu. AFK modunu kullanarak bilgisayar başında olmasanız bile yaratıkları öldürmeye devam edebiliyorsunuz. Birçok ayarın yapılabildiği bu modda saldırı yapılacak yaratıkları, hangi skill ile saldırı yapılacağını, hangi durumlarda iksir kullanılacağını belirleyebiliyor ve dilerseniz yaratıklardan düşen eşyaların otomatik toplanmasını sağlayabiliyorsunuz.

GAME OF THRONES Winter is Coming
HBO'nun tüm dünyada büyük ilgi gören dizisi Game of Thrones'ın Warner Bros lisansıyla GTArcade tarafından geliştirilen resmi oyunu Game of Thrones Winter is Coming, oyun severleri taht savaşlarını bire bir yaşamaya davet ediyor. Hem tarayıcı üzerinden herhangi bir yükleme yapmadan hem de küçük bir istemci ile masaüstünden oynanabilen Game of Thrones, ücretsiz olarak hizmet vermekte.


CHRONOBLADE
nWay tarafından geliştirilen ChronoBlade, yükleme yapmadan tarayıcıdan oynayabileceğiniz flash tabanlı bir savaş oyunudur. RPG ögeleriyle desteklenen oyunda çeşitli eşyalar kullanarak karakterinizin saldırı ve savunma gibi özelliklerini yükseltebilirsiniz.
Tarayıcı üzerinden oynanmasına rağmen kaliteli grafiklere ve görsel efektlere sahip olan oyunda çeşitli silahları ve özel güçleri kullanarak rakiplerinizi yok etmeye çalışıyorsunuz. ChronoBlade' co-op modda oynayabilir veya gerçek rakiplerle PvP mücadelelerine katılabilirsiniz.


BLEACH ONLINE
Bleach Online GoGames tarafından yayımlanan ve herhangi bir yükleme yapılmadan tarayıcı üzerinden oynanabilen savaş/macera oyunudur. Bir çok RPG unsuru barındıran oyunda ana karakteriniz dışında yan karakterler elde ederek küçük bir ordu kurabilir ve bu karakterleri istediğiniz şekilde donatarak geliştirebilirsiniz. Sizinle savaşlara katılan bu yan karakterleri savaş alanında istediğiniz gibi konumlandırmanız da mümkün.

Farklı yetenek ve görünümlere sahip çeşitli karakter seçenekleri sunan oyunda kadın ve erkek seçimi de bulunuyor. Oto navigasyon sistemi ile seri çekilde görev yapmanız ve karakterinizi daha hızlı geliştirmeniz sağlanırken, her gün gerçekleşen çeşitli etkinliklerle de çok sayıda oyun içi hediye kazanabiliyorsunuz.
 
Üst