Buna düşmeyen de kedine gamer demesin...

lastgamer

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Bu başlık altında yer alaca ürün tabi ki de Casper Excalibur :cool: Sonunda isitediğim gibi oyunları kasmadan donmadan ısınma sorunu olmadan oynayabileceğim bir laptop sahibi oldum. Ürünü daha önce almış olanlar deneyimlerini yazabilirler mi ürünü almayı düşünenlere yardımcı olmuş oluruz böylece açtığımız başlıkta fayda sağlamış olur. Bu arada ürüne dair sorusu olanlar bana sorabilir. Teknik kısımları merak edenler için linki aşağıya bırakıyorum...

images (1).jpeg

Ekli dosyalar

hubege

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Benim deneyimlerime göre Excalibur g770, hem iş tarafı hem de gamer kitleye gidiyor, en azından ben bu her iki kitle içinde de yer aldığım için iki amaçlada kullanıyorum. Bu arada kullandığım programlar office değil bana ağır tasarım programları bir de ürünü alacaklar için casper ın sitesinde şöyle bir güzellik var ürünü ile ilgili konfigürasyon seçenekleri var yani donanımsal eklemeleri siz yapabiliyorsunuz.

urahra

GT Rank18
Co-Admin
GT ÜYE
forumda konu açmadan ve yorum yapmadan önce forum kurallarına bakınız ve forum kurallarını ihlal etmeyiniz

lastgamer

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
forumda konu açmadan ve yorum yapmadan önce forum kurallarına bakınız ve forum kurallarını ihlal etmeyiniz

açtığım konuda sıkıntıyı pm olarak iletebilir misiniz ben sorunun ne olduğunu tam olarak anlayamadım. en azından bundan sonraki konuları ona göre açarım...

KeNKoWBoY

GT Rank14
Moderator
GT ÜYE
TC Onaylı
Discord
açtığım konuda sıkıntıyı pm olarak iletebilir misiniz ben sorunun ne olduğunu tam olarak anlayamadım. en azından bundan sonraki konuları ona göre açarım...
Multi Hesabınız olduğu için Uyarı almışsınız.
Forum Kurallarında Multi Hesap kullanımı hakkında bilgiler yazmakta.

urahra

GT Rank18
Co-Admin
GT ÜYE
10.01.2020 tarihi saat 18:47 de özel mesaj ile ulaşıldı

yeminre

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
birşey soracağım g770 almayı düşünüyorum fakat aklıma takılan bir soru var bu g770 modellerde RGB özelliği sabit mi geliyor? Eğer sabit gelmiyorsa ek ödeme ile ekletmek mi gerekiyor.

hubege

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
birşey soracağım g770 almayı düşünüyorum fakat aklıma takılan bir soru var bu g770 modellerde RGB özelliği sabit mi geliyor? Eğer sabit gelmiyorsa ek ödeme ile ekletmek mi gerekiyor.
Evet sabit geliyor ve bence en büyük artılarından biri de bu. Tamam oyun bilgisayarı performanslı olacak ama tasarım anlamında da ilgi çekici olacak.