Çözüldü pubg mobile 2gb ram ile oynamak

hypro

0
GT RANK
18 Tem 2019
1
0
1
merhaba arkadaşlar ben bilgisayarımda pubg mobile oynamak istedim fakat ramımın uymadığını gördüm.
Ramım: 2gb
pubg mobilenin istediği:3gb
bunun için bir program fln önerirseniz sevinirim

şimdiden teşekkürler iyi oyunlar:)

urahra

18
GT RANK
Co-Admin
6 Mar 2019
536
160
93
bilgisayarınıza bluestacks yolu ile pubg mobile lite yükliyerek oynıyabilirsiniz
pubg mobile lite

bluestacks

takosyom

2
GT RANK
26 Haz 2019
20
8
3
merhaba arkadaşlar ben bilgisayarımda pubg mobile oynamak istedim fakat ramımın uymadığını gördüm.
Ramım: 2gb
pubg mobilenin istediği:3gb
bunun için bir program fln önerirseniz sevinirim

şimdiden teşekkürler iyi oyunlar:)
tencent games in kendi çıkardığı emulatour ilede indirip oynayabilirsiniz iyi oyunlar

takosyom

2
GT RANK
26 Haz 2019
20
8
3
bilgisayarınıza bluestacks yolu ile pubg mobile lite yükliyerek oynıyabilirsiniz
pubg mobile lite

bluestacks

bende oynamak istiyorum bu pubg monile lite ın tam pc için tam sistem gereksinimi nedir

urahra

18
GT RANK
Co-Admin
6 Mar 2019
536
160
93
Mobil için 1gb ram istesede emülatörle çalıştıracağınızdan dolayı 2 GB ram hd4000 1,7 ghz işlemci gibi benzer bileşenler ile oyunu çalıştırabileceğini düşünüyorum

pc versiyonu için olan önceki konular

takosyom

2
GT RANK
26 Haz 2019
20
8
3
Mobil için 1gb ram istesede emülatörle çalıştıracağınızdan dolayı 2 GB ram hd4000 1,7 ghz işlemci gibi benzer bileşenler ile oyunu çalıştırabileceğini düşünüyorum

pc versiyonu için olan önceki konular
tencent gamesin kendi çıkardığı emilator ile nasıl oynarım türkşyeye daha gelmedi bu mobile lite şimdiden teşekkürle tencent emilatorda apk kurulmuyo diye biliyorum bluestacks bilgisiyarda işlevsiz kalıyo tuş vuruşları çok geç o yüzden sevmiyorum

urahra

18
GT RANK
Co-Admin
6 Mar 2019
536
160
93
pubg mobile lite

bluestacks

şunlara baka bilirsiniz

yada

2RAMPUBGMOBİLE

0
GT RANK
22 Şub 2020
1
0
1
SİSTEMİM INTEL (R) Dual Cope CPU 2.50 Ghz
2,00 gb ram 1777 mb ekran kartı açarmı bence açar ama pc y**** yer :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Stalche

5
GT RANK
TC Onaylı
23 Şub 2020
54
19
8
İstanbul
Dostum merhaba pubg mobile emülatörü 4gb altında ram e sahip olan makinelerde çalışmıyor ama bluestack ile kullanabilirsin diye umut ediyorum , iyi oyunlar