CS:GO Rütbe Nedir ve Nasıl Alınır?

Masar

Administrator
Kayıtlı Kullanıcı
TC ONAYLI
Mesajlar
232
Tepkime puanı
82
Puanları
28
Konum
Eskişehir
CS:GO Rütbe Nedir ve Nasıl Alınır?

Merhaba GameTurk ailesi, bu yazımızda sizlere CS:GO Rütbeleri nden ve CS:GO Rütbeleri nedir, CS:GO Rütbe nasıl atlanır, CS:GO rütbe ne işe yarar gibi konulardan bahsedeceğim. Umarım yazımız sizler için faydalı olur ve sizleri bilgilendirir.


CS:GO Rütbe Nasıl Alırım?

Öncelikle CSGO rütbe nasıl alınır bunun cevabını sizlere vereyim. Oyunu satın aldıktan sonra başta rekabetçi mod açık olmayacak. Rekabetçi mod'u açmak için 3 lvl olmalısınız. Rekabetçi modu açıp yani 3 lvl olduktan sonra 10 rekabetçi maç atmalısınız. 2 maçta bir 21 saat bekleme süresi olacak yani daha açıkça anlatmak gerekise, 10 rekabetçi maçını doldurmalısınız ama bu 10 maçı size ardı ardına oynatmıyor. 2 maç oynatıp 21 saat bekletiyor. Bu şekilde 10 maçı oynadıktan sonra aralıksız süre dolar dolmaz oynarsanız tahminen 5-6 gün içinde bitireceksiniz.

CS:GO Rütbe Neye Göre Belirleniyor?

Bunun tam olarak bir açıklaması olmamakla birlikte iyi oynamaya göre verildiği düşünülüyor. Peki bu iyi oynamayı neye göre ayarlıyor bu belli değil. Genel olarak iyi oynayıp bir elde kötü oynasanız bile rütbe-rank atlayabiliyorsunuz.

CS:GO Rütbeleri Nelerdir?

1.Silver1 (Gümüş 1)
2.Silver 2 (Gümüş 2)
3.Silver 3 (Gümüş 3)
4.Silver 4 (Gümüş 4)
5.Silver Elite (Seçkin Gümüş)
6.Silver Elite Master (Usta Seçkin Gümüş)
7.Gold Nova 1 (Altın Nova 1)
8.Gold Nova 2 (Altın Nova 2)
9.Gold Nova 3 (Altın Nova 3)
10.Gold Nova Master (Altın Nova Muhafızı)
11.Master Guardian 1 (Usta Muhafız 1)
12.Master Guardian 2 (Usta Muhafız 2)
13.Master Guardian Elite (Seçkin Muhafız)
  1. Distinguished Master Guardian (Güzide Usta Muhafız)
  2. Legendary Eagle (Efsanevi Kartal)
  3. Legendary Eagle Master (Usta Efsanevi Kartal)
  4. Supreme Master First Class (Birinci sınıf yüce usta)
  5. Global Elite (Dünyaca Seçkin)
CS:GO Kolay Rütbe Atlama
Maalesef bu şekilde kolay bir yol yok. İyi ve devamlı oynadıkça rütbe atlayacaksınız. Unutmayın sadece rekabetçi maçlarda rütbe sistemi çalışır.

134
 

Supreme

Kayıtlı Kullanıcı
Mesajlar
1
Tepkime puanı
1
Puanları
3
Çeşitli Topluluk Haritaları var. Eğer gerçekten Rank konusunda yükselmek isteyen varsa bu gibi haritaları indirip kendini geliştirebilir, kendince talim yapabilir. Bu oyun F2P oyunu. Sizin yeteneğiniz ne kadar iyise o kadar çok yükselirsiniz taa ki hakettiğiniz ranka ulaşana kadar..

Ve ayrıca şunu söylemek gerekiyor ki bazen tek kişi, tek başına başaramayabiliyor. Bunun sebebi ise CSGO'nun bir takım oyunu olması. 5 kişilik bir takım kurabilir, beraber haritalarda ısınabilir ve kendinizi geliştirirseniz, bir takım gibi hareket edebilirseniz sizden iyi bir takım olamaz!

Konu için teşekkürler, umarım herkese faydası olur :)
 

emrefb43

Kayıtlı Kullanıcı
Mesajlar
40
Tepkime puanı
13
Puanları
8
Arkadaşın dediği gibi iyi bir rütbeye sahip olmak istiyorsanız kesinlikle alıştırma yapmanız şart diyebilirim. İyi hazırlanmalı kendinizi geliştirmelisiniz. O zaman hak ettiğiniz rütbeyi alacağınızdan emin olun
 
Üst