Cyberpunk 2077 Yeni Oynanış Videosu Tanıtıldı.

Wild

GT Rank1
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
6 Mar 2019
Mesajlar
17
Tepkime puanı
4
Puanları
3
66
Cyberpunk 2077 için yayınlanan yeni oynanış videosunun en başında oyuncuların oynanışta göreceklerinin oyunun geliştirilme aşamasından olduğu hatırlatılmış. Bu açıklamanın ardından detaylı bir karakter yaratma ekranıyla karşılaşıyoruz. Cyberpunk 2077 rol yapma oyunu olduğu için karakter yaratma ekranında oynayacağımız karakterin geçmişinde neler yaşadığını biz seçebiliyoruz. Burada yapılacak seçimler oyunun ileri dönemlerindeki hikayede karşımıza çıkacak.

Oynayacağınız karakterin bedeni ve kıyafetleri üzerinde bir çok görsel değişiklik yapabiliyorsunuz. Görünümü belirledikten sonra karakter özelliklerini gördüğünüz yere geliyorsunuz. Karakterinizin özelliklerini oyun boyunca güçlendirebileceksiniz.


67


Oyuna giriş yapıldığında direkt olarak olayın içerisine giriş yapıyorsunuz. İkinci dakikanın sonlarına doğru ilk düşman halt etmemizi yaşıyoruz. Buradan anladığımız kadarıyla oyunda bazı düşmanları sessizce yere sermek işimizi epeyce kolaylaştıracak. 48 dakika uzunluğundaki oynanış videosunda Cyberpunk 2077’nin grafik kalitesi ve çevre modellemelerinin kalitesi de gözümüzden kaçmadı.

 Üst