Ekran kartına yönelik oyunlar

efesolku2

0
GT RANK
7 Nis 2021
1
1
1
Herkese merhaba benim İntel Pentium D işlemcim ve Geforce GT 430 ekran kartım var işlemcim ekran kartıma darboğaz yapıyor ve çoğu oyunu açamıyorum
ekran kartına yönelik bildiğiniz oyunlar varsa söylerseniz çok sevinirim internetten araştırdım ama bulamadım

(4 gb ramim var ve
64-bit işletim sistemi kullanıyorum)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: SILVQO

SILVQO

1
GT RANK
26 Kas 2020
11
9
3
merhaba , ilgi alanlarını ne tür oyunların favorin olduğunu yazmamışsın call of duty serileri en azından 4 e kadar olan seriler senin sisteminin taşıyaccağı türden.strongold crusader ilgini çekr mi bilmem ama sistemi yormadan oynayabilirsin bn ara vermeden uzun saatler boyunca oynuyorum.cs-go online zor keyif alamazsın ama botlarla eğlenceli gelebilir.halo wars definite edition ki buna benzer aynı kategoride 3 -4 oyun var ve ultimate zombie defense da önerebilirim.
benim içinde oyun bilgisayarı şimdilik hayal ve şu an sahip oldugum senin sisteminden çok önde değil bilgisayarım ve benim yorulup sıkılmadan keyifle oynadığımız oyunlar
brwlhalla (online kapışmak çok eğlenceli)
dota 2
f1 2014 (gönül isterdiki 2020 oynayım ama 7 yıl geriden takip ediyorum)
left 4 dead 2 (çok üst düzey bi oyun deil sıkabilir ama ilk saatler tahhammül edilebilir cinsten)
battlefield bad company oynatır mı bilmem denersin silah sesleri en gerçekçi oyunlardan biridir
oceanhorn monster of uncharted seas
rising storm 2 vietnam (bu bir boy buyuk gelebilir sisteme)
smite
paladins
team fortless 2
trine -trine 2 (bu son oyunlar çoğu oyunsever için tanıdıkıtr ünlüdür kendileri ve tümüne steamdan ulaşabilirsin

herkese hürmetler