EN İYİ 3 HAYATTA KALMA OYUNU

Stalche

5
GT RANK
TC Onaylı
23 Şub 2020
54
19
8
İstanbul
İyi akşamlar ben Haktan ( Stalche )

Hepimiz arkadaşlarımızla oyunlar oynuyoruz yeri geliyor pubg , CSGO gibi düz oyunlar oynuyoruz ama hepimiz bazen o oyunların aksiyonundan bıkıp biraz relax biraz zevkli oyunlarda canımız çekiyor elbet . İşte böyle durumlarda size önerim hayatta kalma etiketli oyunlar . Şimdiden önerim eğer pek arkadaşınız yoksa bu tarz oyunları almamanız çünkü solo beni satmıyor , ama forumumuzda ndeki arkadaşlarla tanışıp oyun arkadaşlığı yapabilirsiniz :) . Ee tabi okadar konuştuk hayatta kalma oyunu önermesek olmaz . Karşınızda en iyi 3 hayatta kalma oyunu ( Sıralama kendi tercihlerime göre yapıldı )

The Forest
Link: Steam Store

Hayatta kalma oyunları listemize The Forest ile devam ediyoruz. Uçak kazasının enkazını atıp buraya soktuktan sonra, yalnız olmadığınızı hızla keşfedeceksiniz. Korkunç yamyam kabilesi ile gizemli bir ada paylaşıyorsunuz ve beslenme ve sulu kalma mücadelesi veriyorsanız, basit çadırlardan evlere giriş yapmak için yapılar inşa ediyorsanız ve tuzak kurmak için tuzaklar kurarsanız, aç ve kararlı halka karşı savunmak zorundasınız . Orman, çarpıcı görsel efektler sağlayan Unity 5’de inşa edilmiştir.

DayZ

DayZ’in hayatta kalma unsurları, kompleks beslenme, hidrasyon ve sadece yeme, içme ve bandaj yaralarını öteye geçen sağlık sistemleri ile güçlüdür. Yaygın ve çürüyen kalıcı açık dünyayı temizleyin, diğer oyuncularla gergin etkileşimler kurun, silahları ve zanaat takımı özelleştirin ve ölmemeye çalışın: eğer yaparsanız, tekrar
başlamazsınız.

Miscreated

Son birkaç yıldır ortaya çıkan DayZ benzeri oyunların kalabalığına geçmek kolay, ancak Miscreated, kararlı ve keyifli bir çok oyunculu oyun olarak öne çıktı ve Cryengine’de inşa edildi, şaşırtıcı görünüyor. Sadece bir el feneri ile kıyafet değişikliğinden başlayarak, çürüyen mahalleleri ve askeri üsleri keşfederek kendinizi kollayın ve donatın. AI mutantları ve yaban hayatı bir tehlike oluşturuyor, ancak en büyük tehlike diğer mağdurlarınızdan gelecek

Bugünlük benden bukadar . Bugün moderatörlükte ilk günüm size bu şekilde yararlı bir konuyla yardım etmek istedim . İyi oyunlar , bu konuya bir ay içinde 50 beğeni gelir ise üç oyunuda çekilişle sizlere vericeğim .