Duyuru GameTürk GTA V RP Server Açalım mı?

Ghost

GT Rank9
TC Onaylı
Arkadaşlar herkese merhaba, günümüz de çok yaygın olan GTA V rp olayını hepimiz biliyoruz. Bu olayı bizde kendi aramızda ve tabi ki dışardan gelecek arkadaşlar ile de birlikte güzel bir ortam yaratalım diyoruz. Bu başlık altından öneri, istek ve görüşlerinizi lütfen bizimle paylaşın.

JagerModus

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Rp sunucusu (five-m) gayet eğlenceli fakat gayette zor bir sunucu. Sürekli aktif admin kadrosu vebenzeri şeyler gerekiyor.

Ghost

GT Rank9
TC Onaylı
Rp sunucusu (five-m) gayet eğlenceli fakat gayette zor bir sunucu. Sürekli aktif admin kadrosu vebenzeri şeyler gerekiyor.
Forum onun için var zaten yönetim kadrosunu buradan belirlemeyi düşünüyoruz, önemli görevler forumda bulunan arkadaşlarımıza verilecek. (Örneğin;polis,doktor)

JagerModus

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Anladım, kurulumda yardımcı olabilirim r10'da belirtmeyi unutmuşum ama.

Eledhwena

GT Rank4
TC Onaylı
Güzel olabilir tabii ki fakat sürekli aktiflik gerektiriyor bu biraz zorlayabilir.

Ghost

GT Rank9
TC Onaylı
Şuan üzerinde çalışıyoruz o yüzden pek aktif olamıyorum ama emin olsun, çok güzel şeyler olacak :)

YnsEmrKY

Ah shit, here we go again.
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
Discord
HandoLeNN#7587
Çoğu kişinin GTA V'i ve GTA v'i kaldıran bir bilgisayarı olmadığı için yayıncıların takıldığı sunucular harici dolucağını sanmıyorum. Yinede başarılar.