GameTurk Roleplay SA:MP Sunucusu Geliştirme Günlüğü

Eledhwena

8
GT RANK
Co-Admin
TC Onaylı
21 Şub 2019
85
55
68
Eskişehir
gameturk.net
*09/06/2019 - Raf sistemi eklendi.
Artık üzerinizdeki silahları sürekli yanınızda gezdirmek yada aracınızın bagajına koymak zorunda değilsiniz. Silahlarınızı evinizin bir köşesine yerleştireceğiniz rafa koyabilirsiniz. Bu sayede polis çevirmelerinde yada aramalarında üzerinizde illegal madde ile yakalanmazsınız.​

• Beğen
Tepkiler: Masar

alsancak

0
GT RANK
23 Mar 2021
1
0
1
Merhaba arkadaşlar, geçen zamanlarda bir konu açılmıştı GameTürk GTA V RP Serveri Açalım Mı? adında. Bende bu konunu altına SA:MP sunucusu ile ilgili bir adım attığımı ve yakında bununla alakalı giriş ekranının görselini atacağımı söylemiştim. Sözümü sizler için tuttum ve geliştirmelere başladım. Şimdilik giriş ekranından küçük bir görsel atacağım. Bu konu günlük şeklinde olacaktır. Yeni geliştirmeler yaptıkça konu üzerinden güncelleme geçeceğim. Sunucuyu bitirmeyi ve sizlerle Roleplay yapmayı sabırsızlıkla bekliyor olacağım.

Güncelleme ve Eklenti Tarih ve Güncelleme Yada Eklenti Detayları Listesi
*03/06/2019 - Araç içi gösterge(HUD) geliştirmesi ve eklentisi yapıldı.
Yapılan eklenti ile araç içerisindeyken aracın adını, benzinin ne kadar kaldığını, kapılarının kilit durumunu, bagaj ve kaputun durumunu, aracın aldığı hasarı ve toplam kilometresini görebileceksiniz.​
*05/06/2019 - Araç içi gösterge(HUD) geliştirildi.
Artık aracın motorunun çalışıp çalışmadığını HUD üzerinden görebileceksiniz. Ayrıca bagaj simgesi kaldırılarak yerine cam simgesi eklendi ve cam açıp kapatıldığında HUD üzerinde gösterilecek.​
*05/06/2019 - Karakter & Sunucu bilgileri HUD'u eklendi.
Bu HUD sayesinde kaç dakika daha oyunda kaldığınızda maaş alacağınızı, level atlamanız için kaç saat oyunda kalmanız gerektiğini, sunucudaki oyuncu sayısını, karakter ID'nizi, VIP durumunuzu, tarih ve saat bilgilerini kolayca görebileceksiniz.​
*05/06/2019 - Maaş sistemi ve HUD eklendi.
Her 60 dakikada bir maaş alacaksınız ve bu maaş'da ek ödemeler ve vergi kesintileri ile karşılaşacaksınız. Bunları daha rahat görebilmeniz ve anlayabilmeniz için bir HUD olarak sizlere gösterdik.​
*09/06/2019 - Raf sistemi eklendi.
Artık üzerinizdeki silahları sürekli yanınızda gezdirmek yada aracınızın bagajına koymak zorunda değilsiniz. Silahlarınızı evinizin bir köşesine yerleştireceğiniz rafa koyabilirsiniz. Bu sayede polis çevirmelerinde yada aramalarında üzerinizde illegal madde ile yakalanmazsınız.​

354

linn yok mu

KeNKoWBoY

15
GT RANK
Moderator
TC Onaylı
30 Eyl 2019
388
68
78
22
İstanbul
Discord
Güzel olmuş ama giriş ekranındaki sadeleşme biraz boş durmuş arkaya tam uygun şeklinde yapılabilir . Saat olarak da tekrarlanma var HUD larda fazla kod var onları da düzenlediğiniz ve www.gameturk.net linkini koyarsak tadından yenmez