GeForce Now ile düşük donanımda oynayabileceğiniz oyunlar

Cengaver

1
GT RANK
Moderator
25 Kas 2020
12
6
153
Kocaeli

GeForce Now nedir?​

Nvidia tarafından geliştirilmiş bulut tabanlı oyun akış hizmetidir. Ücretsiz kayıt olarak düşük donanımlı bir bilgisayar ile yüksek grafik seviyelerinde oyunlar oynayabilirsiniz. Bunun için stabil bir İnternet bağlantınızın olması gerekiyor. Örneğin Steam üzerinden satın aldığınız oyunu oynamak için GeForce Now hesabınıza girip oynamak istediğiniz oyunu seçiyorsunuz. Sonra Steam hesabınıza GeForce Now üzerinden giriş yaparak oyunu oynayabiliyorsunuz. Sistem sizi Nvidia'nın yüksek donanımlı bilgisayarlarına bağlamış oluyor. Video izlermiş gibi oyununuzu oynuyorsunuz. Ücretsiz hesapta sunucu yoğunluğuna göre bir miktar bekleme süresi ve 1 saatlik oturum süresine sahip oluyorsunuz. Hesabınızı yükselterek RTX , direkt bağlanma ve sınırsız oturum gibi özellikleri açabilirsiniz. Windows PC, macOS, Nvidia Shield, Android ,iPhone ve iPad üzerinden erişebilirsiniz.


nvidia-1692796_640.jpgİnternet gereksinimleri​

- 720p ve 60 fps oyun için 15 Mbps
- 1080p ve 60 fps oyun için 25 Mbps

NOT : Sürekli canlı akış olduğu için ciddi seviyede İnternet tüketir. Kotası bulunan İnternetiniz ile giriş yapmayın veya İnternet kullanımına dikkat edin.

Güncel GeForce Now üzerinden oynanan oyunlar​

Online oyunlarda henüz tam bir verim sağlayamasa da cihazınızın yürütmekte zorlandığı offline oyunları sorunsuz bir şekilde oynatıyor. Kitaplığında ücretli ve ücretsiz yüzlerce oyun bulunmakta. Bunlardan bazıları :

- Assassins Creed Odyssey
- Metro Exodus
- The Witcher 1-2-3
- Metro 2033 Redux
- Control
- PAYDAY 2
- Torchlight II
- Risen 2-3
- Gothic 3
- Watch Dogs: Legion ve Watch Dogs 2
- League of Legends
- Euro Truck Simulator 2
- Fortnite
- FarCry 3-4-5
- Rainbow Six Siege
- Apex Legends
- Counter-Strike: Global Offensive
- American Truck Simulator
 
  • Beğen
Tepkiler: Anestezy ve Masar