GeForce Now Türkiye Fiyatı Sızdırıldı

Masar

22
GT RANK
Forum Kurucusu
TC Onaylı
21 Şub 2019
720
258
215
Eskişehir
Turkcell GAMEPLUS ile işbirliği sağlayan Nvidia GeForce Now artık Türkiye'de hizmet verecek. Bu sayede donanım özellikleriniz fark etmeksizin üst seviye donanım gerektiren oyunları 1080p görüntü kalitesi ve 60fps ile kasmadan oynayabileceksiniz.

GeForce Now Türkiye Fiyatları Ne Olacak?​


Yapılan resmi açıklamalarda Mart ayında kullanıma sunuculacak GeForce Now Türkiye fiyatları henüz belirlenmese de ufak bir ipucu bilgisi sızdırıldı. Edinilen bilgiye göre haftalık olarak 10 TL karşılığında bu hizmetten faydalanabilir ve üst seviye oyunları Turkcell GAMEPLUS sunucuları sayesinde kasmadan oynayabileceksiniz. Aylık olarak bakarsak 40 TL makul bir fiyat ama bu fiyat kesin olarak duyurulmuş bir bilgi değildir.

GeForce Now için Ne kadar internet hızı gerekli?​

Donanım özellikleriniz ne olursa olsun oyunları kasmadan oynayabilmeniz için internet hızınızın iyi olması gerekiyor. Bunun için verilen bilgilere göre; bir oyunu 60 fps 720p oynamak için 15 Mbps, 60fps 1080p oynayabilmek için ise 25 Mbps internet hızınız olması gereklidir. Bunlar resmi olarak duyurulan bilgiler fakat, oyuncuların birden sunuculara saldırması ve büyük bir yoğunluk olmasından dolayı internet hızlarıda değişiklik gösterecektir.

GeForce Now Türkiye için şuanlık fiyat bilgisi bu şekildedir. Güncellemeler ve resmi duyurular oldukça sizi haberdar etmeye devam edeceğiz. Foruma üye olarak bu gelişmelerden hızlıca haberdar olabilirsiniz.

GeForce-Now-Paketler.jpg
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: urahra