Genshin impact - İndirme Hatası

hmm

0
GT RANK
12 Ocak 2021
2
4
3
bugün genshin impactı indirmeye çalıştım launcherdaki 16 gb indirildi ama hata verdi ve tekraradan başladı şimdi tekrar deniyorum umarım bu sefer bi sorun olmaz bana nu konuda yardımcı olabilecek varmı ?

Masar

21
GT RANK
Forum Kurucusu
Hosting Firması
TC Onaylı
Süper Mod.
21 Şub 2019
697
245
95
Eskişehir
bugün genshin impactı indirmeye çalıştım launcherdaki 16 gb indirildi ama hata verdi ve tekraradan başladı şimdi tekrar deniyorum umarım bu sefer bi sorun olmaz bana nu konuda yardımcı olabilecek varmı ?

Merhaba,
Herhangi bir hata ekran görüntüsü var mı elinizde?

Masar

21
GT RANK
Forum Kurucusu
Hosting Firması
TC Onaylı
Süper Mod.
21 Şub 2019
697
245
95
Eskişehir
yelimde görüntü yok hemen tekrardan indirmeye başladı
ve indirirken lumcher kendi kendine kapanıyo tekrar aça aça indirmeye çalışıyorum

Oyun hakkında bilgi sahibi değilim fakat bir kaç çözüm önerisinde bulunabilirim.
Geçici süre için windows güvenlik duvarınızı devre dışı bırakın.
İndirme yardımcısını yönetici olarak çalıştırmayı deneyin.

Sorun hakkında konuya geri dönüş sağlarsanız diğer arkadaşlarımız da yardımcı olmaya çalışacaklardır.
@Eledhwena @urahra @KeNKoWBoY

• Beğen
Tepkiler: KeNKoWBoY

KeNKoWBoY

15
GT RANK
Moderator
TC Onaylı
30 Eyl 2019
371
62
78
21
İstanbul
Discord
Oyunun Setup Dosyası dahil Launcher'i ile beraber cihazdan komple silin ve kaldırın.

DNS ayarlarınızı veya Modeminize Reset Atın.

%appdata% İçerisinde Genshin impact'a dair bir dosya bulunuyor ise oradan silin ve çöp kutusundan da siliniz.

%appdata% Ek olarak buradakilerin tamamı geçici dosyalardır. (Gereksiz dosyalardır Güvenle Silebilirsiniz.)

Oyunun sitesine giriniz ve hesabınız var ise hesabınıza giriş yapınız. Ardında oyunun Launcher'ini veya Setup Dosyasını indiriniz.

Setup dosyasını Yönetici olarak çalıştırınız..

Launcher kurulumunu veya setup kurulumu tamamlandığında

Launcher'ı yönetici açınız. veya Masaüstüne gelen Oyunun kısayolunu yönetici olarak açınız.

İndirme işleminin Başlamasını veya İndirilecek yeri sorarsa Depolama alanınızın boş olan yerini seçiniz..

İndirme işlemi başladığı takdir de indirilmesini bekleyiniz ara ara kontrol ediniz. İndirme hızınız 0 KB saniye olarak kalıyor mu bağlantısı kesiliyor mu bunları kontrol edin.

İndirme işlemi başarılı bir şekilde tamamlanırsa seviniriz :)

• Beğen
Tepkiler: Masar