Grand Theft Auto: Vice City Yeni Grafik Paketi

oyunoynuyorum

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Grand Theft Auto: Vice City, Grand Theft Auto serisinin oldukça sevilen bir oyunu olup oyun topluluğundaki birçok kişi tarafından seviliyor. Bununla birlikte, Vice City, birçok oyunun oldukça eskimeye başladı. Ancak, bir topluluk üyesinin son çabalarıyla birlikte, Vice City çok daha güzel görünüyor.
gta-vice-city-retexture-project.jpg

Steam üzerinden bir topluluk üyesinin, Grand Theft Auto Vice City için yayınladığı grafik paketini indirmek için kaynak siteye bakabilirsiniz.

Bununla birlikte, Vice City ilk olarak 2002 yılının Ekim ayında PlayStation 2 ve Xbox’ta piyasaya sürüldü ve grafikler piyasadaki yeni oyunlarla kıyaslandığında oldukça eski görünüyor. Aynı zamanda Grand Theft Auto 5 ile karşılaştırıldığında, grafik açısından Vice City zaman geçtikçe unutulmaya başlandı. Buna rağmen, Vice City şu anda Steam üzerinden oynayabiliyor ve topluluğu oldukça yetenekli.

Topluluğunun msborges adıyla yetenekli bir üyesi, Vice City’ye bir doku paketi yayınladı. Elbette, GTA 5’in grafikleri kadar etkileyici değil, ancak bu doku paketi Vice City’yi gözlerde çok daha kolay hale getiriyor. Bu güncellenmiş dokular, bu oyun ilk çıktığında sunduğu cazibeyi kaybetmeden Vice City’nin aynı görsel estetiğini sunuyor.

Doku paketini buradan indirebilirsiniz:

İNDİR

Kaynak: oyunoynuyorum.com/grand-theft-auto-vice-city-yeni-grafik-paketi/

Son düzenleme:

Stalche

GT Rank5
Moderator
GT ÜYE
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
Konuya verilen kaynaktan resim ve metin eklendi ufak değişimler yapıldı , böyle daha güzel olduğuna inanıyorum iyi forumlar .