GTA V gereksiz ban ?!?

Hthere3162

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Tem 2019
Mesajlar
1
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Bakın şimdi ben tanımadığım birinden bir online hesabı satın almıştım iki gündür gayet normal bir şekilde oynuyordum hiç para hilesi vb. yapmamıştım dün de canım sıkıldı oynamak istedim ama online ye basınca on günlük banlandığım yazan bir alert verdi internetten bi baktım tüm param gitmiş ne yapacağım da banı kaldıracağım ve banı niye yedim hiçbir fikrim yok.

(bu arada o sebebiyet vermişmidir bilmiyorum ama bir keresinde online oynarken bir herif beni ve arkadaşlarımı yanına çekip sırtımıza çin bayrağı falan taktı değişik değişik şeyler yaptı arkadaşım ondan olabilir dedi ama ne kadar doğru bilemem :()
 

ARES

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
10 Tem 2019
Mesajlar
2
Tepkime puanı
2
Puanları
3
Yaş
24
Konum
Kütahya
Öncelikle selamlar, GTA V'de Steam gift değil de online olarak hesap satın alımı gerçekleştirir isen tanımadığın veya tanıdığın herangi şirket veya kişi dahilinde dahi olsa bu hesaplar çalıntı hesaplardır ve işlemin satın alma IP'si dışında giriş gerçekleştiğinde direkt olarak perma ban yiyen hesaplardır, Muhtelemen sanada öyle bir hesap satmış arkadaş ve bu yüzden hesabına el koyulup banlanmış, Genellikle ucuz diye alırsın ve elinde patlar, Plati.ru gibi sitelerden çekelerler çalıntı hesapları çok ucuz fiyatlara sonra kullanıcılara satarlar. Şimdiden geçmiş olsun.
 
Üst