Hangi Hostingi Tercih Etmeliyim ?

YnsEmrKY

Ah shit, here we go again.
Kayıtlı Kullanıcı
TC ONAYLI
Discord
HandoLeNN#7587

Hepinize selamlar GameTürk takipçileri bu konuda hangi Hostingi tercih etmelisiniz bundan bahsediceğim.
Öncelikle bu benim önerilerimdir, ÖZNELDİR.

NOT: Bu konudaki şirketler ile bir derdim yoktur, yaşadığım tecrübelere göre bu konuyu açtım.

CS:GO için :
CS:GO için akıllara ilk CS.Center geliyor fakat benim aklıma Prooyun ve Oyun Yöneticiside geliyor.
CS.Center'in pluginleri iyi hoş ama şu sıralar Serverleri dolmuyor.
Prooyun'un CS.Center'den fazla farklı bir yönü yok, hatta şu zamanlarda en çok dolan serverler prooyun.net serverleri.
Oyun Yöneticisinde Fast DL sistemi vs. fazla çalışmıyor. Pluginlerindede eksikler var fazla beğenmedim.
Önerdiğim hosting : Prooyun.net

Minecraft için :
Minecraft için ilk başlarda AxiTRBilişim ve Nitrado yaygındı bi ara Rabisu'da vardı ama bunların hizmetleri sönük kaldığı için şuanda yaşamıyorlar diyebiliriz.
Keyubu ve Batihost'un verdiği hizmet gerçekten çok iyi. Gerek verdikleri LeaderOS scriptli Web Sitesi (Batihost), MineWeb scriptli Web Sitesi (Keyubu) aslında Keyubu'nun MineWeb scripti sonlandırılacak ve uWeb scripti yazılacak. Yani önerdiğim Siteler Batihost ve Keyubudur.

zamanhost

Boşuna arama memur abi, hepsi kafamda
Kayıtlı Kullanıcı
TC ONAYLI
Csgo için serverkurma Minecraft için batihost tavsiye ederim

YnsEmrKY

Ah shit, here we go again.
Kayıtlı Kullanıcı
TC ONAYLI
Discord
HandoLeNN#7587
Csgo için serverkurma Minecraft için batihost tavsiye ederim
ServerKurma'yı hiç denemedim fakat, çoğu yayıncıya sponsor ve bu yayıncılara gerçekten güçlü bir server gerekiyor. Alternatif olabilir fakat ben Prooyun.net'i öneririm.