İninal Kart Banabi'de Satışta

aydgduhasan

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Geçende yemeksepeti ile yapılan anlaşmayı paylaştılar twitter üzerinden. Ben görünce hemen kontrol ettim tabi kart Banabi de satıştaydı. Baya kullananı var kullanmak isteyeni de vardır diye paylaşmak istedim. Hiç öyle uğraşmanıza gerek yok direk isteyebiliyorsunuz işte.

indir (4).png

Ekli dosyalar

mrtalitekin02

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Ben de gördüm twitter da. bana pratik oldu bu iş hayırlı olsun valla

osmansevindirik96

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı olsun güzel haber şu nakit çekme olayını da yapsalar keşke daha iyi olacak

dkurt2272

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı olsun güzel haber şu nakit çekme olayını da yapsalar keşke daha iyi olacak
Nakit çekme özelliği geldi zaten. Bu yeni sisteme geçtiler ya nakit de o zmn geldi belli bir sınırlaması var. bir yıl içerisinde en fazla 300 TL tutarında nakit çekebiliiyorsun.

huseyinseker583

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Ooo sen geride kalmışsın baya. çok şükür geldi nakit çekme özelliği. Millet dört gözle beklesede benim için çok fark eden bir şey olmadı. ben nakit kullanmıyorum pek en iyisi de bu bence

KeNKoWBoY

GT Rank8
Moderator
TC Onaylı
Discord
nakit mi :) eve gidecek paranız olsun 20 40 TL yeterli diğerleri banka da veya ininal de yatsın tabi ininal de aylık 2 tl kesiyor ininalde de yatmasın kendi bankanız da yatsın EFT yapın 2 3 saate geçiyor sonra kullanın kartı doya doya AYLIK ödemeden de kullanmış oluyorsunuz :)