İşlemcinin macunu bitmiş!!!! seri gelin arkadaşlar

danglehd

GT Rank1
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar İşlemciyi bi söktüm, içine baktım termal macunu bitmiş.
PC arasıra kapanıyor, termal macundan kaynaklı bişey olabilir mi korkutmayın beni guys pls yardım

KeNKoWBoY

GT Rank14
Moderator
GT ÜYE
TC Onaylı
Discord
Arkadaşlar İşlemciyi bi söktüm, içine baktım termal macunu bitmiş.
PC arasıra kapanıyor, termal macundan kaynaklı bişey olabilir mi korkutmayın beni guys pls yardım
Öncelikle Termal macun bitmez, sadece kurur.
İşlemciniz çok fazla ısındığı için cihaz bi anda kapanıyor olabilir.
İnternet üzerinden veya bir bilgisayar parçası satan yerden Termal macun alıp üzerine sıkabilirsiniz.
Fazla sıkmak faydalı değildir, Az ve ortalı şekilde sıkmanız ve onu işlemci ile fan panelinin üstünde yedirerek şeklini alarak oturtur iseniz başarılı bir şekilde termal macununu sürmüş olursunuz.

Eğer ki termal macun sonrasında cihaz kendisini tekrardan kapatıyor ise ekran kartınıza, ram ve power sıkıntılarınıza bakmanız gerekmektedir.

danglehd

GT Rank1
Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle Termal macun bitmez, sadece kurur.
İşlemciniz çok fazla ısındığı için cihaz bi anda kapanıyor olabilir.
İnternet üzerinden veya bir bilgisayar parçası satan yerden Termal macun alıp üzerine sıkabilirsiniz.
Fazla sıkmak faydalı değildir, Az ve ortalı şekilde sıkmanız ve onu işlemci ile fan panelinin üstünde yedirerek şeklini alarak oturtur iseniz başarılı bir şekilde termal macununu sürmüş olursunuz.

Eğer ki termal macun sonrasında cihaz kendisini tekrardan kapatıyor ise ekran kartınıza, ram ve power sıkıntılarınıza bakmanız gerekmektedir.
Teşekkürler