İyi akşamlar .

Stalche

GT Rank5
Moderator
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
Merhabalar ben Haktan , çoğu oyun forumunda stalche olarak tanınırlar burdada aynı ismi almak istedim .
Geçen sene ayıptır söylemesi çok iyi bir sistem topladım ve oyunlara giriştim

Haziran ayında Twitche başladım ekibimi topladım ve 15-20 izleyiciden yukarı çıkmadığim için bıraktım aslında 1 ay için iyi bir sonuçtu ama beni yordu , sonuçta Twitchte oyun yayınları yapıyordum ve discord sunucusunuda açmış bulundum , Twitchi bıraktım ama discord sunucusunu ve ekibimi bırakamadım 300-400 kişilik bı discord sunucum vardı bende discorddan yürürüm kararını aldım Ağustos gibi yaklaşık 2000 kişi olmuştuk ama aktifligim bir süre düştü ve başka sunucularin saldırısından bıktıgım için sunucumu satmaya karar verdim .

İyi bı meblaya sunucumu sattıktan sonra o parayla forum sitesi açmaya karar verdim ve her işim gibi onuda batırdım artık kendi işimi yapmaktansa başkalarına dahil olayım daha az derdim olur diye düşündüm ve farklı forumlarda moderatorluk yaptım kurucuyla kavga ettiğim içinde forumdan kendim çıktım , sonuca gelirsek aklınıza gelebilecek çoğu oyunu oynuyorum. Steam hesabımda 60 a yakın oyun var , ben böyleyim forumda yeniyim herkese iyi akşamlar dilerim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

KeNKoWBoY

GT Rank12
Moderator
TC Onaylı
Discord
Öncelikle Hoşgeldiniz, Sizleri burada görmekten mutluluk duyuyoruz. Oynadığınız oyun türleri nedir?

Stalche

GT Rank5
Moderator
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
Öncelikle Hoşgeldiniz, Sizleri burada görmekten mutluluk duyuyoruz. Oynadığınız oyun türleri nedir?
Merhabalar , her türden oyun oynuyorum ama genellikle as kadro arkadaşlarımla MMO , FPS , Hayatta kalma oyunları oynuyorum ama genel olarak bakarsak bütün türlerden oyunları oynuyorum saatlerimde fazla ilk üçümde ;
CSGO 690 saat
The Forest 430 saat
Arma 3 250 saat