Kapitalist Online - Web Tabanlı Ticaret Oyunu

kapitalist

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar,

Önceki Ticaretim adlı oyunumuzu biraz daha geliştirip Kapitalist Online adıyla
yayına aldık.Yeni Oyunumuzda İşletmeler,Saatlik Üretim,Gelir,Gider
seviyeye göre kar oranlarının belirlenmesi gibi özellikler mevcut.
Oyuna 10000 tl ile başlıyorsunuz ,ticaret yapabilmeniz için işletmeniz olmalı ,işletme pazarından bütçenize uygun işletmeyi satın alıp ticaret yapmaya başlayabilirsiniz.
işletmelerde saatlik üretim var,her saat deponuzda yeni üretilmiş ürünleri ürün pazarında satabilirsiniz.
Arsa,Otopark,Daire gibi gayrimenkullar ile ürün satmadan saatlik kira geliri elde edebilirsiniz.
Oyun gerçek kişilerle oynanmak üzere tasarlanmıştır.

Simdilik oyun bu şekilde ,ileride taleplere göre yeni düzenlemeler de yapılacaktır

oyunumuzun adresi : http://kapitalist.xyz

teşekkürler

ENESTALHABRAND

MMORPG Oyuncusu
Moderator
Kayıtlı Kullanıcı
Eskiden Facebook'ta böyle bir oyun vardı, deneyeceğim. Teşekkürler.

Masar

GT Rank15
Forum Kurucusu
Kayıtlı Kullanıcı
Örnek Resim
Kayıt oldum, oyununuzda başarılar dilerim. Fakat bu tarz oyunlar çok fazla zaman gerektiriyor. Kayıt olup girdikten sonra bir işletme alıyorsun ve daha sonra yapacak hiç bir şey kalmıyor. Oyuncuyu daha fazla sitede tutacak daha fazla işlem yaptırabilecek fikirler bulmalısınız.

kapitalist

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıt oldum, oyununuzda başarılar dilerim. Fakat bu tarz oyunlar çok fazla zaman gerektiriyor. Kayıt olup girdikten sonra bir işletme alıyorsun ve daha sonra yapacak hiç bir şey kalmıyor. Oyuncuyu daha fazla sitede tutacak daha fazla işlem yaptırabilecek fikirler bulmalısınız.
haklısınız hocam yakında yeni özellikleri devreye alacağız,önerileriniz için teşekkürler

Eskiden Facebook'ta böyle bir oyun vardı, deneyeceğim. Teşekkürler.
teşekkürler hocam