ÇÖZÜLDÜ Katana Zero Save Kaydedilmemiş

Heroxira

0
GT RANK
5 Şub 2021
2
1
3
Arkadaşlar ben Katana Zeroda chapter 9'u yapıyordum, bluetooth kulaklığımın şarjı bitmişti, çıkarınca oyunun sesi bozuldu, chapter 9'u bitirip karakterimiz eve geldi, dedim kaydetmiştir herhalde, girdiğimde benden bölüm istedi, chapter 9'u seçtim ve beni en en başa attı, ben o bölümü 1.5 saatte geçtim.
Save dosyasını arıyorum ama yok?

Ne yapacağım? :( bir daha oynayamam aşırı zor bir bölümdü :( bir kısmını 30 dakikada geçtim 2 günde anca bitirdim :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Masar

Masar

22
GT RANK
Forum Kurucusu
TC Onaylı
21 Şub 2019
713
255
215
Eskişehir
Arkadaşlar ben Katana Zeroda chapter 9'u yapıyordum, bluetooth kulaklığımın şarjı bitmişti, çıkarınca oyunun sesi bozuldu, chapter 9'u bitirip karakterimiz eve geldi, dedim kaydetmiştir herhalde, girdiğimde benden bölüm istedi, chapter 9'u seçtim ve beni en en başa attı, ben o bölümü 1.5 saatte geçtim???? save dosyasını arıyorum ama yok?? napacağım :( bir daha oynayamam aşşırı zor bir bölümdü :( bir kısımını 30 dkda geçtim 2 günde anca bitirdim :((
Maalesef, oyunu kaydetmediyseniz veya otomatik olarak kaydetmediyse yapılabilecek bir şey görünmüyor.

• Beğen
Tepkiler: Heroxira

Heroxira

0
GT RANK
5 Şub 2021
2
1
3
Maalesef, oyunu kaydetmediyseniz veya otomatik olarak kaydetmediyse yapılabilecek bir şey görünmüyor.
Galiba, o an sinirlerim çok bozulmuştu fakat en azından oyunun bitme süresini kısaltacağım... Katana Zero'nun bütün stagelerinin bulunduğu bir save sitesi bulursanız haber etmeyi unutmayınız arkadaşlar :/