League of Legends'da RP'li hesap satışı üzerinden para kazanma

darkwebmarket

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 Ağu 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
-
Biz kimiz ?

Darkweb Market olarak 2016 yılından bu yana RP'li hesap satışının içindeyiz. 4 senelik deneyim ve kaliteyle, yurtdışı odaklı olarak satışlarımıza devam ediyoruz. Düzenli olarak her ay işlerimiz büyümeye ve müşteri kitlemiz genişlemeye hız kesmeden devam ediyor.

- Siz kimsiniz öğrendik ama ne yaparsınız ki ?

EUW ve NA sunucuları başta olmak üzere birçok sunucuya RP'li hesap hizmeti veriyoruz. Daha çok yurtdışı, hatta tamamen, çalışmamızın mantığı daha fazla kesime hitap etmek ve kur farkını yarara çevirmektir. Bunu da hem sizin için hem de bizim için yararlı bir market alanına dönüştürmekten gurur duyuyoruz.

- Sistem nasıl işliyor ?

Rp'li hesap seçeneklerimiz 12.400, 24.800, 37.200 olmak üzere 3'e ayrılıyor. 12.400 RP üzerinden örneklendirelim isterseniz ; 12.400 RP yaklaşık 40-45 dolar civarında marketimizde satışa sunuluyor. Bu rp'li hesabı marketimizde sergilemenin giderleri (Temin etme, RP yükleme vb.) yaklaşık 150 TL civarında. Sizden bu parayı temin ediyoruz ve RP'li hesabınız Almanya kaynaklı marketimizde satışa sunuyoruz. Hesabınız satıldığı zaman kendimiz markete yerleştirme payımızı alarak ( yaklaşık %8-%10 civarında ) kalan parayı size teslim ediyoruz.

- E o zaman neden bize ihtiyacın var ki bu durumda kendiniz para basarsınız ?

Haklı bir soru, ancak durum şöyle. Hesap temin etme hızımız ve hesap sayımız sizin sayenizde artıyor. Sizi bu işin dışında tutuyor olsaydık hem marketimizin büyüme hızı hem de hesap talep ve temin etme konusunda bir çıkmaza girerdik. Yeterli fon için size ihtiyacımız var ve bunu da hem sizin hem de bizim kârlı bir sisteme dönüştürmenin daha sağlıklı bir sonuç olacağının kararına vardık. Bu sistemi 4 senedir sürdürüyoruz, 1 tane bile mağdur iş arkadaşımız olmadı. Örnek olarak Türkiye'nin önde gelen pazar yeri olan Trendyolu gösterebiliriz. Trendyol da ürünlerini kendisi satmıyor, sadece bir aracı yani pazar yeri. Bizim de iş modelimiz buna benzer.

- Ödemeleri nasıl alıyorsunuz ?

Ödeme olarak bitcoin ve tüm altcoinleri tercih ediyoruz. Yanlış anlaşılmasın Riot Games'in bu konudaki tutumu kesin ve net, başınıza ve başımıza herhangi bir şey gelsin istemeyiz. Ancak ilk deneyiminiz için Papara ile ödeme yöntemini kullanabiliriz. Fiyat listesi ve aklınızda herhangi bir soru varsa bana ulaşabilirsiniz.
Screenshot_2.png
Discord: ufo212#7794
 Ekli dosyalar

Üst