Legue Of Legends Oynayan Tüm Türk Oyuncular

eriniy

0
GT RANK
10 Ağu 2020
2
3
1
Birçok MOBA oyunu onadım.Bazılarını hala oynuyorum.Bunlar arasında Heros Of The Storm gibi Farklı firmalarada ait olanlar var.LOL ise EUW ve TR de oynuyorum.Beş seneyi geçti.Farklı oyun türleride oynamaktayım MMORPG yada Overwatch gibi oyunlar.Mümkün olduğunca türk oyuncularla iletişime geçmem.LOL oynadığım yılalr boyunca veya farklı bedava oyunlara girdiğim ve oynadığım yııllar boyunca öğrendiğim en önemli şey.Dünyadaki en kötü,en eğitimsiz,en bilgisiz ve küfürbaz online oyuncuların türk olduğu.LOL tr de hemen her oyunda troller,küfürler ve kendini bilmez gerçek hayatta yüzüme bakamayacak çocukların sürekli küfür edip insanları aşağıladığı.Nası bir aile yapınız vara nasıl bir eğitim gördüyeniz açıkça oynadığım bir oyunda elimden gelse tüm türkleri banlarım.Biinlerce örnek verebilirm bunlara youtuberler,oyuncular veya PVP omayan PVE oyunlarındaki türkler bile dahil.Örneğin gerçekten bedava kostümleri veya skinleri bile bedava alabileceğiniz warframe isimli oyunda bile türk oyuncular diğer türkleri clanlara almak için banka hesapalrına para yatormalarını istiyor.Yada hacklemeye çalışıyor olmadı sürekli küfür ediyorlar.Bakınız pvp yok.PVP olan moba türü LOL de ie bir oyun hatırlamam ki küfür edilmesin.Küfür geçelim oyunda EUW en tepedeyim ilk yüz içerisindeyim.Ama diyelim ki çok daha zor olan bu server yerine Tr de dereceli oynamaya klksam olacaklar şunlar.Hiç küfür etmediğim halde mutlaka banlanırım.Yada banlanmasam bile youtuberler,riot tr çalışanları ve bazı büyük internet cafeler asla ve asla yükelmemize izin vermez.Oyunlardan para kazandıkları için.Tabiki buna riot çalışanları var.Oyunu TR de eğlenmek için oynasam bile açıkça ve utanmadan yazabilirim ki insan bile sayılmaz karşılaştığım binlerce oyuncu.Benim aile yapım yada yetiştiğim ortamda bu tür davranışlar yok.Ben ise hiçbir şekilde insanlara hakret etmem yad aküfür etmem.Kaarşılıkta vermem.Ramazan geldi ve önce hayorlı ramazanlar diyip arkasından oyun içinde insanların ailesine,annesine,kızkardeşine hatta köğeğine küüfür eden bir hastalıklı zihniyet bu.Bu oyuncuların çoğunluğu çocuk ve onlar yapıyor demek değil.Örneğin LOL resmi Tr discordunda yayın açtım ve kadın olduğum bilinir.Yaşı 25 ila 35 arasında olduğunu tahmin ettiğim yüzlerce erkek sadece küfür etmek amaçlı girip küfür edip çıktı.Okadar kötü okadar rezil bir insan topluluğuna dönmüşsünüz ki.Müslümanlık yada türk olmak gibi deyimler sizler için geçerli değil.Bir türk varsa o benim.Hiç aklım almıyor nasıl kendinizden utanmıyorsunuz yada böyle yaparak elinize ne geçiyor?Noldu küfür ettiniz?Ben riot'un ahibi osam bir tek türk oyuncunun oynamasına izin vermem.Ayrıca oyun özellikle TR tamamiyle ligin hileli ve Boost ile oynandığı biliniyor.Hatta riot tr yetkilisi bile bana boost teklif etti.Kadınım ya oyun için onunla beraber yaşıcam sonra beni yükselticek.Nasıl bir sihniyet nasıl insanlar sizin gibiler anlamam.Şahsen gerçek hayatta yol kenarında ölmekte olan birini görsem ve lol oyuncusu olduğunu öğrensem.Ölmesini izlerim yardım etmeden ve işte bir tanesi eksildi ne güzel diye sevinirim.