Mart Ayında Çıkacak 5 Oyun

GameTurkSistem

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
21 Şub 2019
Mesajlar
9
Tepkime puanı
1
Puanları
3
Konum
GameTürk
Geçtiğimiz yıl yayınlanan oyunlar oyuncuları fazlasıyla memnun etmiş gibi görünüyor. Malesef bu yıl beklentiler geçen senenin altında gibi gözüküyor. 2019 yılı oyun sektörü için biraz durgun geçecek gibi görünse de tabi ki yayınlanması merakla beklenen bazı oyunlar da var. İşte karşınızda Mart ayında yayınlanacak oyunlar:

1- Dead or Alive 6 (PC, PS4, XBOX ONE) – 1 MART

Team Ninja tarafından geliştirilen ve Koei tarafından yayınlanan oyun, bir devam serisi oyunu. Dead or Alive temel tanımı ile bir dövüş oyunu. Tek oyunuculu ve çok oyunculu modu bulunan Dead or Alive serisi büyük bir kitle tarafından sevilen bir oyun ve devam oyunu olan Dead or Alive 6 da aynı şekilde pek çok oyuncu tarafından beklenen bir oyun.

2- Left Alive (PC, PS4) – 5 MART

Square Enix tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan oyun 2127 de Rusya’da geçecek olan bir hayatta kalma oyunu. Oyunun trailer’ı pek ilgi görmese de Mart ayında yayınlanacak ve bazı oyun severler tarafından yayınlanması beklenen bir oyun.

3- Devil May Cry 5 (PC, PS4, XBOX ONE) – 8 MART

Capcom’un sevilen serisi olan Devil May Cry 5 AAA kalite seviyesinde bir oyun. Oyun genel itibari ile bellirli düşmanları, bossları savaşarak yenmeye çalıştığımız bir yapıya sahip. Tabi bunları yaparken pek çok ekipmanı ve özellikleri kullanarak oyunun eğlencesini doyasıya yaşayabilirsiniz.

4-Tom Clancy’s The Division 2 (PC, PS4, XBOX ONE ) – 15 MART

2016 yılında yayınlanan Tom Clancy’s The Division’ın devam oyunu olan Tom Clancy’s The Division 2 genel olarak sniper savaşlarının yer aldığı TPS türünde bir oyun. Oyunun hikayesini isterseniz tek başınıza isterseniz Co-op şekilde oynayabilir, hikayeyi modunun yanı sıra diğer oyun modlarını da dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

5-ASSASİN’S CREED III REMASTERED (PC, PS4, XBOX ONE) – 29 MART
Bir çok oyununcunun oynamaktan keyif aldığı Assasin’s Creed’in devam oyunu olan ASSASİN’S CREED III REMASTERED, Mart ayının son günlerinde oyuncular ile buluşacak. Assassin’s Creed III Remastered’da; Benedict Arnold görevleri, Hidden Secrets paketi, Tyranny of King Washington’ın tüm bölümleri ve Assassin’s Creed Liberation Remastered da bulunacak.

The post Mart Ayında Çıkacak 5 Oyun appeared first on GameTurk.

Okumaya devam et...
 Moderatör tarafında düzenlendi:

Whistleblower

Game TÜRK
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
23 Şub 2019
Mesajlar
21
Tepkime puanı
9
Puanları
3
Konum
İstanbul
Assasin Creed ve Devil May Cry bu 2 oyunu merak ediyorum kısacası.
 urahra

GT Rank18
Co-Admin
GT ÜYE
Katılım
6 Mar 2019
Mesajlar
537
Tepkime puanı
160
Puanları
43
ass ı görünce aklıma bir an ubisoftta prince of persia seslerinin bir zamanlar yükseldiği geldi
 ClayXv

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 Şub 2019
Mesajlar
8
Tepkime puanı
3
Puanları
3
Konum
İzmir
Discord
clayxv#1031
Her yıl olduğu gibi yeni oyunlar popüler oyunları halt ederek sıralamaya kendileri geçiş yapıyor :)
 Üst