Merhabalar, ben Çağrı.

EdgeTypE

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar, ben Çağrı. Genellikle EdgeTypE takma adını kullanırım. Oyun oynamayı seven biriyim, oyun geliştirmekle uğraşıyorum. Şuanda CryEngine oyun motoru ile bir oyun geliştiriyorum. Ortaokul 8. sınıf öğrencisiyim. LGS sınavına hazırlanıyorum bu aralar. Bu yüzden oyun geliştirmekle ve oyun oynamakla, eskisi kadar vakit harcayamıyorum. Ama LGS sınavından sonra oyun geliştirmeye tekrardan devam edeceğim.

Masar

Administrator
Kayıtlı Kullanıcı
TC ONAYLI
Merhabalar, ben Çağrı. Genellikle EdgeTypE takma adını kullanırım. Oyun oynamayı seven biriyim, oyun geliştirmekle uğraşıyorum. Şuanda CryEngine oyun motoru ile bir oyun geliştiriyorum. Ortaokul 8. sınıf öğrencisiyim. LGS sınavına hazırlanıyorum bu aralar. Bu yüzden oyun geliştirmekle ve oyun oynamakla, eskisi kadar vakit harcayamıyorum. Ama LGS sınavından sonra oyun geliştirmeye tekrardan devam edeceğim.
Merhaba Çağrı, aramıza hoş geldin. Oyun geliştirme projelerini forumda görmek ve desteklemek isteriz. Ama sınavı atlatman ve derslerine önem vermen gerekiyor. Umarım forumda kalıcı olursun...

urahra

Moderator
Aramıza hoş geldin Çağrı
gameturk.net forumu ailesine katıldığın için teşekkürler
Dilediğin kategoride paylaşım yapabilir.
Forum dahilinde sorunlar sıkıntılar için yardıma ihtiyaç duyduğunda özelden ulaşablirsin
Okul ve sınavlarını ihmal etme bunun dışında oyun geliştirme projeni forumda görmek isteriz

Saygılarımla
iyi forumlar dilerim
urahra.

Ghost

Administrator
TC ONAYLI
Foruma hoş geldiniz :) Projelerini görmek isteriz fikir verebiliriz çünkü bizlerde oyun oynamayı çok seviyoruz :)