merhabalar profildeki vac ban yazısını nasıl kaldırabilirim ya da ne zaman kalkar

sametkayi

GT Rank1
Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar bugun gerçek hesabıma girdigimde vac ban yedigimi gördüm hiç bir hile açmadan nasıl vac banımı kaldırım ve profildeki vac ban yazısını nasıl kaldırabilirim
Steam 26.10.2019 22_34_19.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

urahra

GT Rank18
Co-Admin
GT ÜYE
konu düzenlendi
uygun bölüme taşındı
steam ile irtibata geçin bir umut fakat kalkmaz

Eledhwena

GT Rank4
Co-Admin
TC Onaylı
Hilesiz oynadığını düşünüyorsan steam destek kısmından irtibata geçebilirsin hatali bir işlemse zaten kaldırılır ama zaten kullandıysanda hileciler icin biçilmiş kaftan da budur, kalkmaz.

KeNKoWBoY

GT Rank14
Moderator
GT ÜYE
TC Onaylı
Discord
Desteğe bildirin, Ama kaldırıldığını sanmıyorum. VAC olarak orada kalacak ve seni hileci sanacaklar :)

urahra

GT Rank18
Co-Admin
GT ÜYE
konuya burdan devam edebilirsiniz
arkadaşlarında yazdığı gibi steam ile irtibata geçin

kapatılan konu

sametkayi

GT Rank1
Kayıtlı Kullanıcı
Desteğe bildirin, Ama kaldırıldığını sanmıyorum. VAC olarak orada kalacak ve seni hileci sanacaklar :)
Merhaba peki steam hesabını kapatsam oyunlar gidermi yada steam hesabımda telefon numarası doğrulaması var diye yeni hesap açtığimda otomatik ban yermi ve 5 dolar sinirim yeni hesapta kalkarmi

KeNKoWBoY

GT Rank14
Moderator
GT ÜYE
TC Onaylı
Discord
Merhaba peki steam hesabını kapatsam oyunlar gidermi yada steam hesabımda telefon numarası doğrulaması var diye yeni hesap açtığimda otomatik ban yermi ve 5 dolar sinirim yeni hesapta kalkarmi
Hesabı silme gibi bir şey olduğunu sanmıyorum.
Steam hesabından çıkış yaparsam dersen o hesaba giriş yapmadığın sürece oyunları oynamazsın.
Yeni hesap açarsan oyunları oynayabilmek için oyunlara sahip olmalısın aksi taktir de senden SATIN AL butonuna basmanı satın almanı isteyecektir.
telefon ile yeni açacağın hesabın VAC yeme gibi bir ihtimali yok. Öyle olsaydı hilecilerin hiç biri bu yol ile yeni hesaplar açıp tekrardan oynayamazdı.

sametkayi

GT Rank1
Kayıtlı Kullanıcı
Hesabı silme gibi bir şey olduğunu sanmıyorum.
Steam hesabından çıkış yaparsam dersen o hesaba giriş yapmadığın sürece oyunları oynamazsın.
Yeni hesap açarsan oyunları oynayabilmek için oyunlara sahip olmalısın aksi taktir de senden SATIN AL butonuna basmanı satın almanı isteyecektir.
telefon ile yeni açacağın hesabın VAC yeme gibi bir ihtimali yok. Öyle olsaydı hilecilerin hiç biri bu yol ile yeni hesaplar açıp tekrardan oynayamazdı.
Yani oyunlara tekrar para vericem diosun benim 2 tane pc var ben daha çok diğerini kullanıyorum steamdeki oyunlsrı diğerine aktarıp yuklesrm peki ? Aile paylaşımı die bişey varmış

KeNKoWBoY

GT Rank14
Moderator
GT ÜYE
TC Onaylı
Discord
Teşekkurler işime yaradı ?
Evet aile paylaşımı ile de yapabilirsin ama bu diğer hesabı kullanmana engel olacaktır ilerde eğer kullanma gibi bir düşüncen olursa

sametkayi

GT Rank1
Kayıtlı Kullanıcı
Evet aile paylaşımı ile de yapabilirsin ama bu diğer hesabı kullanmana engel olacaktır ilerde eğer kullanma gibi bir düşüncen olursa
Asla geri donmem o hesaba bugun 5 dolar sınırlaması kalksın die yeni hsabıma 50tl yukledim bundan sonra o hesaptayım