METİN 2 ye Tekrar Başlamalımıyım

OzanYMLZ

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar hayatımın çoğu zamanını METİN 2 ye verdim ve kısa süre önce metin 2 yi bıraktım fakat yoğun istek var bunu size bırakıyorum

ENESTALHABRAND

MMORPG Oyuncusu
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba öncelikle. Bunu sürekli ben de düşünüyorum. Geçenlerde indirdim ama pek bir şeyler yapamadım. Metin'de para kasmak kolay diyorlar ama beceremedim ve bu yüzden oynama isteğimde gitti. Bana soracak olursan, oyunda tanıdıkların varsa başla. Tamamen sıfırdan başlamak oldukça zorluyor. Beni zorlamıştı en azından.

OzanYMLZ

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Teşşekürler Fakat Çok uzun Süreler oynadığım için Pek sorun Olmayacağını sanıyorum
Merhaba öncelikle. Bunu sürekli ben de düşünüyorum. Geçenlerde indirdim ama pek bir şeyler yapamadım. Metin'de para kasmak kolay diyorlar ama beceremedim ve bu yüzden oynama isteğimde gitti. Bana soracak olursan, oyunda tanıdıkların varsa başla. Tamamen sıfırdan başlamak oldukça zorluyor. Beni zorlamıştı en azından.

ENESTALHABRAND

MMORPG Oyuncusu
Kayıtlı Kullanıcı
O hâlde bence başlamalısınız. Emeklerinizin heba olmayacağı bir oyun. Elinizden çıkarmak istediğinizde de kolayca satabiliyorsunuz zaten. @OzanYMLZ