Minecraft Bedav Premium , Fortnite Bedava Skin , Steam Bedava Key

_mustafa1221

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar araştırdım ve denedim bir site buldum linkini verecem ama önce sitenin mantıgını anlatıyım
günük bonuslar'la beraber görevleri tamamlıyarak 2 veya 3 gün içerisinde minecraft pre hesap allabilirsiniz ayrıca

Fortnite skini felanda çıkarta bilirsiniz ve fartnite ile ilgili bir kaç şey daha var

Dahada fazlası stem oyun keyleri. Ayrıca cüzdan keyi de var.

Minecraft pree sitesi = url @urahra tarafından kaldırıldı

Moderatör tarafında düzenlendi:

KeNKoWBoY

GT Rank10
Moderator
TC Onaylı
Discord
Siteyi Deneyip Geri Dönüşüm sağlayacağım.
Ama Bu Tür Siteler genellikle Reklam amaçlı veya zaten bir başka kişilerin ellerinde mevcut kullanılan hesapları veriyorlar veya sahte hesap dağıtımı yapıyorlar maksat kendileri para kazanmak için @urahra Konuyu İncelemenizi ama benim ek yanıtımı beklemenizi rica ediyorum.

Sitede bir den fazla görev var ama tüm görevlerden %100 Olumlu sonuç almanız gerektiği söyleniyor.
Oyun indirmesi oyuna girmesi 5dk oynaması vs uğraştırıcı bir işlem ama gerçekten buna değer mi bilinmez. İşi olmayan veya beklemeyi isteyen kişiler için bu site olabilir denir ve verildiği link ile insanlar kayıt olmak zorunda aksine sizlere herhangi bir Point gelmiyor.
Normal Point olduğu gibi GPoint diye bir Point daha var ki Bütün güzel eşyaların hepsi Gpointte site sahtekar olabilir.

Son düzenleme:

urahra

GT Rank15
Süper Mod.
forumda konu açmdan ve yorum yapmadan önce forum kurallarına bakınız
url kaldırıldı
direk urlyi paylaşırsanız faydalı olur