Misafir Çocuğuna Açılabilecek 3 Oyun

Ghost

GT Rank9
GT ÜYE
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
Arkadaşlar bu yazımızda evinize gelen misafir çocuğuna açabileceğiniz oyunları listeledim. Yaptığım bu listede sizlere 2 seçenek sundum bu seçenekler ister çocuğa güzel vakitler geçirtebilir veya oyundan sıkılıp bilgisayarın başından kalkmasını sağlayabilirsiniz.

145

1- Mortal Kombat X

Evinize gelen misafir çocuğu eğer küçükse eline bir kol verin ve keyfinize bakın. Eğer çocuğun yaşı büyük ise ve neler olup bittiğinin farkındaysa zaten burada iş sizde bitiyor ağzını burnunu kırmaya başlayın.

146

2- Euro Truck Simulator 2

Oyunu açın ve güzel bir iş bulun verin çocuğa keyifli keyifli Tır sürmenin keyfine varsın.

147

4- Dead Space 3

Çocuğa bu oyunu açın ve zombileri öldürmesini söyleyin 1-2 kez öldükten sonra ailesi sizi izlerken ona zombileri loot etmek için bütün uzuvlarını kesmelerini ve parçalamasını söyleyin. :)

Masar

GT Rank19
Forum Kurucusu
GT ÜYE
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
Ahahaha ? güzel konu olmuş emeğine sağlık. Misafirleri genelde otutturmam kasaya ortaokul da olan bir yeğenim var. Tam bir oyun canavarı. Gelir gelmez odaya damlar. Başlarda euro truck similatör oynardı şimdi o kesmiyor direk Cs:GO veya PUBG giriyor. Evdeki bilgisayarı oyun oynamalık olmayınca ses etmiyorum eğlensin diye. ?Büyüdükçe oyunlar değişiyor.

NESDelisi

GT Rank10
GT ÜYE
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
Benim favorim Re-Volt'tur, indirin ve verin eline. Hatta beraber oynayın, çok keyif alacaksınız.

edesingtr

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
zamanında misafir de olduk. misafir de ağırladık. Paylaşımcı olmak lazım