Moderatör Başvurusu

fural007

GT Rank1
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba Sayın GameTürk Ekibi Moderatör olmak İstiyorum. Günlük 8 saat aktifim.
TS & Discord Tanıtım bölümüne Ve Diğer Çevrimiçi Oyunlar Bölümüne Başvuru Yapmak İstiyorum. Forumda Yeni Olabilirim ama tecrübem vardir...
kendime ait web sitemde mevcuttur. yöneticisi olduğum bazı grup ve sitelerde vardır.

gametürk ailesine üye kazandırmak ve üyelerin kurallara uyması gibi şeyler kazandırabilirim.

Ayrıca Discord Kanalınızda Ve Facebook Grubunuzdada Üyeyim. Sizi Uzun Zamandır Takipteyim.

şimdiden iyi forumlar...

Masar

GT Rank18
Forum Kurucusu
GT ÜYE
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
Merhaba Sayın GameTürk Ekibi Moderatör olmak İstiyorum. Günlük 8 saat aktifim.
TS & Discord Tanıtım bölümüne Ve Diğer Çevrimiçi Oyunlar Bölümüne Başvuru Yapmak İstiyorum. Forumda Yeni Olabilirim ama tecrübem vardir...
kendime ait web sitemde mevcuttur. yöneticisi olduğum bazı grup ve sitelerde vardır.

gametürk ailesine üye kazandırmak ve üyelerin kurallara uyması gibi şeyler kazandırabilirim.

Ayrıca Discord Kanalınızda Ve Facebook Grubunuzdada Üyeyim. Sizi Uzun Zamandır Takipteyim.

şimdiden iyi forumlar...
Merhaba, öncelikle forumumuza hoş geldiniz. Öncelikle forumumuz da biraz daha vakit geçirmeli ve biraz daha aktif olmalısınız. Bir kaç gün için gözlemleyeceğim. Daha sonra sonucu konudan bildireceğim.

İyi forumlar dilerim...

fural007

GT Rank1
Kayıtlı Kullanıcı
teşekkürler.. iyi forumlarr