ÇÖZÜLMEMİŞ Mount and blade 2 hata

BilalGezer

GT Rank1
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm. Mount and blade 2 oynuyordum düzgün bir şekilde oyunu kapattım sabah kalktığımda açtığımda şöyle bir hatayla baş başa kaldım ;
The application faced a problem. We need to collect necessary files to fix this problem. Would you like to upload these files now? Evet / Hayır
Arkadaşımda aynı hatayı almış aynı sabah ve 1 kere bile dokunmadık o hata verdiği gün öncesi ve sonrası. Araştırdığımızda bazılarında öyle olduğunu oyunu sil yükle yapınca bir şey değişmediğini öğrendik. Oyunun ana menüsünü bile göremiyorum. Yardım edermisiniz. Oyunu çok sil yükle yaptım çok hata aldım bu oyunda. Bilgisayar özelliklerinden olabilir diyen arkadaşlar için steam profilimde aşşağıda bilgisayar özelliklerim bulunuyor ama bence değil :

BilalGezer

GT Rank1
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim bak dediğin videodan önce arka plan varken uyarı veriyordu dediğin video yu yaptım beyaz ekrandan sonra çat diye kapanıyor daha kötü oldu !

BilalGezer

GT Rank1
Kayıtlı Kullanıcı
Hatta launchersız bennerlord exe den modsuz açabiliyordum o bile bozulmuş :oops::mad::(

KeNKoWBoY

GT Rank14
Moderator
GT ÜYE
TC Onaylı
Discord
Hocam oyunu steam üzerinden satın almadınız mı ? Oyunun dosyalarını doğrula yapınız. sonrasında oyunu yedekleyin oyunu silin yedekten tekrar kurun kurmadan önce
%temp% klasöründeki tüm dosyaları silin silinmeyenleri ATLA diyin (temp (Geçiçi gereksiz dosyalar) anlamına geliyor) Belgelerden de eğer saveniz yoksa silin varsa savenizi yedekleyip silin.

urahra

GT Rank18
Co-Admin
GT ÜYE
oyunun eksik dosyalarinı şimdi yüklemek istermisiniz hatasi vermis
oyun orjinal değilse yüklemeyin dosyalariniz bozuktur
orjinalse steamden dosyalari dogrulayin

BilalGezer

GT Rank1
Kayıtlı Kullanıcı
tamam doğrulayacağım ama oyuna türkçe dublaj indirdim onu siliyor onsuz olmuyormu ? oyun orjinal

BilalGezer

GT Rank1
Kayıtlı Kullanıcı
şuan oyunu yedekliyorum dediğini deniyeceğim . doğrulayınca tekrar denedim ve olmadı geri yükledim dublajı ama eskiden yine bannerlord_BE.exe den açabiliyordum modsuz, o dediğinizi yapınca artık hiç yapamıyorum.

BilalGezer

GT Rank1
Kayıtlı Kullanıcı
evet tertemiz bir şekilde sadece save im olcak şekilde oyunu açtım ve bu sefer normal launcherında hata vermedi ama oyunda yine sağ tarafa gidince hata veriyor demekki save den . şimdi bu save imdemi çöp oldu 2 save ardarda çöp olmuşştu...

BilalGezer

GT Rank1
Kayıtlı Kullanıcı
moddur vs. eski oyunun ek dosyalarını indirdiğim zaman eskisine dönüyor yine açılmıyor oyun