Netflix Türkiye Zamlı Fiyatları

GameTurkSistem

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Netflix Türkiye Yeni Fiyatlar

Dizi ve Film severlerin en sevdiği yayın servislerinden olan Netflix, Türkiye fiyatlarına bugün itibariyle zam getirildiğini duyurdu. Gün ve gün artış gösteren Netflix, kullanıcı sayısı orjinal yapımları ve seslendirmesiyle bunun yanında sinemaya çıkan filmlerdeki anlaşmaları sayesinde sinemaya gitmeden vizyonda olan filmi ayağınıza getirerek büyük bir kitleye ulaşmıştı. Özellikle Hakan Muhafız dizisi çıkmasının ardından Netflix Türkiye kullanıcı sayısını bir hayli artış göstermişti.

Netflix servisinin en uygun fiyatla kullanan Türkiye’ye artık zamlı fiyatlar uygulanacak. Yanlış duymadınız en uygun fiyatlı kullanan ülke Türkiye’ydi.

Netflix Türkiye eski fiyatları:

Temel Paket: 15,99TL
Standart Paket: 27,99TL
Özel Paket: 39,99TL

Netflix Türkiye yeni fiyatlarıNetflix Türkiye zamlı fiyatları:

Temel Paket: 19,99TL
Standart Paket: 33,99TL
Özel Paket: 49,99TL

Henüz bir netleşme olmadığından dolayı fiyatlar şuanlık bu şekilde. Yeni üyelik almak isteyen ve eski kullanıcıların üyeliklerini yenilemesinde eski fiyatlar çıkmakta. Zammın ne zaman uygulanacağı konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Akıllardaki soru Netflix Türkiye zam ne zaman gelecek Netflix Türkiye zam gelecek mi? oluyor. Bu soruların cevapları için blogumuzu ve forumumuzu takip edebilirsiniz. Net bilgi alır almaz sizlerle paylaşacağız.

The post Netflix Türkiye Yeni Fiyatları appeared first on GameTurk.

Okumaya devam et...

çikkarito09

GT Rank1
Kayıtlı Kullanıcı
ah be netflix sende mi :(((

Masar

GT Rank19
Forum Kurucusu
GT ÜYE
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
ah be netflix sende mi :(((
Şuanlık belli bir şey yok fakat yüksek ihtimalle fiyatlar bu şekilde güncellenecek. Bakıldığında çok gibi görünmüyor ama zam zamdır. :D

çikkarito09

GT Rank1
Kayıtlı Kullanıcı
Şuanlık belli bir şey yok fakat yüksek ihtimalle fiyatlar bu şekilde güncellenecek. Bakıldığında çok gibi görünmüyor ama zam zamdır. :D
allahtan enpara var :D yüzde 50 iade

çikkarito09

GT Rank1
Kayıtlı Kullanıcı
evet netflix ve spotify ödemelerine ayın en paralısı oldugunda o ay yüzde 50 si iade ediliyor. bu zamana kadar öyle kullandım süresi bitmişti ama uzattılar :D 30 hazirana kadar devam ediyor. ama muhtemelen 30 hazırandan sonrada uzatırlar

Masar

GT Rank19
Forum Kurucusu
GT ÜYE
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
evet netflix ve spotify ödemelerine ayın en paralısı oldugunda o ay yüzde 50 si iade ediliyor. bu zamana kadar öyle kullandım süresi bitmişti ama uzattılar :D 30 hazirana kadar devam ediyor. ama muhtemelen 30 hazırandan sonrada uzatırlar
Bunu bilmiyordum biraz araştırayım. Enpara kartım hesabım var ama öyle boş duruyor. :)

Moon

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Sinema sektörünü ele alınca ne yazık ki fiyatlar da artıyor.

emrefb43

GT Rank3
Kayıtlı Kullanıcı
Aslında firma yurtdışı menşeli olunca otomatik olarak kurlara endeksli olarak fiyat artışına gidiyor diye düşünüyorum. Yoksa netflix her geçen gün daha da büyüyor diye bir keyfi zam yaptığını sanmıyorum