Nulled Scriptler

YnsEmrKY

Ah shit, here we go again.
Kayıtlı Kullanıcı
Örnek Resim
Katılım
3 Haz 2019
Mesajlar
85
Tepkime puanı
10
Puanları
8
Konum
Ankara
Discord
HandoLeNN#7587


Selamlar GameTurk.Net takipçileri bu konuda Nulled Scriptler nelerdir ve zararları nedir bu konudan bahsediceğim.
Öncelikle Null bir yazılımcının veya şirketin sattığı bir yazılıma lisans sistemini ve güvenlik sistemini kırarak ücretsiz olarak dağıtmasına denir.
Aslında Null ve Crack benzer şeylerdir (bu kısım biraz saçma oldu)
Null script dağıtan kişiler bir hayır duası almak için değil sizin kredi kartı bilgileriniz gibi özel bilgilerinizi almak için lisansı ücretli olan yazılımları ücretsiz dağıtıyorlar.
Null script kullanmak yerine 2. el lisans bulabilirseniz 2. el lisans alınız. Yoksa ücretsiz benzer scriptler varsa onları kullanınız. Aksi taktirde 1 ay sonra karşınıza Hacked By Bilmemne yazısı çıkmasın :)
 

Masar

GT Rank14
Forum Kurucusu
Kayıtlı Kullanıcı
Örnek Resim
Katılım
21 Şub 2019
Mesajlar
317
Tepkime puanı
119
Puanları
43
Konum
Eskişehir
Nulled script kullanımını desteklemiyoruz. Ne olursa olsun emek verip yapılmış günceler üstünde düşünülmüş projelerin scriptlerin ücretsiz paylaşılmadıkça izinsiz kullanılması hiç doğru değil. Hem bu scriptler ile yapılan projeler sağlam olmaz hemde işiniz düzgün ilerlemez. Zamanında kullanmadım değil kullandım fakat gücünüz yetmiyorsa bu scripte farklı bir alternatif türetin.
 

zamanhost

GT Rank3
Kayıtlı Kullanıcı
Örnek Resim
Katılım
8 May 2019
Mesajlar
33
Tepkime puanı
17
Puanları
8
Konum
Denizli
ThemeForest Web Site Wordpress Teması Konusunda Null İşine El Koydu Eskiden Mesela Scriptznull Siteden ThemeForest Araştırıp Beğendiğimiz Herhangi Web Site Wordpress Temasını Scriptznull'dan Bulabiliyorduk ve İşimizi Görüyoduk Mesela ThemeForest Satın Alınan
Web Site Wordpress Temalarının Kurulum Sırasında ThemeForest Üyeliğine Girilmesini ve Lisans Kodunu Aktifleştirmeye Zorluyor Bu Durumda Scriptznull Sitesinden Ücretsiz ThemeForest Web Site Wordpress Temalarının Kurulumunu Gerçekleştirilmiyor
 
Üst