Operasyon Anka - Türk Mobil Oyunu

Masar

GT Rank14
Forum Kurucusu
Kayıtlı Kullanıcı
Örnek Resim
Operasyon Anka - Türk Mobil Oyunu

Türk savunma sanayisi tarafından üretilen insansız hava aracı olan Anka, mobil oyuna uyarlandı ve adı Operasyon Anka konuldu. 14. Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı'nda sergilenen ürünler arasında Türk mobil oyunu'nun olması bir ilki yaşattı. Milli insansız hava aracı olan Anka'nın mobil oyununu üreten ve yayınlayan Otto Games yöneticisi Mustafa Eyyüp Karataş, Türk savunma sanayisinin ilk mobil oyunu olduğunu söyledi.

Otto games ve Udo'nun TUSAŞ ile ortaklaşa çalıştığı bu projede 7 ay sonunda Operasyon Anka oyunu ortaya çıktı. Oyunda düşmanlara karşı insansız hava aracı Anka'yı yöneterek savaşıyorsunuz. Savaş sırasında Türkçe yönlendirmeler ve seslendirmeler ile oyun zevki üst seviyeye çıkartılmış. Görev görev, operasyon operasyon ilerlenen oyunda görev sonucunda kazanılan paralar ile Anka'nzı geliştirip yeni slotlar ve silahlar ekleyebiliyorsunuz.

İlerleyen zamanlarda yeni senaryolar ve sahneler ekleneceği söylenildi. Oyunu tamamen ücretsiz indirebilirsiniz.

Oyunu duyunca hemen indirip denedim ve 5 yıldızlı yorumumu Google Play Store'a ekledim. Sizde oyunu indirip yorumlayabilirsiniz.

Oyunu hem İos kullanıcıları hemde Android kullanıcılar mağazalarından ücretsiz indirebilirler.

Operasyon: Anka Google Play Store İndir

Operasyon: Anka App Store İndir

Türk Savunma Sanayii tarafından üretilen mobil oyun hakkında düşünceleriniz nelerdir? Oyunu indirdiniz mi?

Oyun Görselleri;

272

Bende oynadım gerçekten çok hoşuma gitti, böyle Türk oyunları gerçekten çok gururlandırıyor :)

urahra

GT Rank11
Moderator
güzel oyuna benziyor

YnsEmrKY

Ah shit, here we go again.
Kayıtlı Kullanıcı
Örnek Resim
Discord
HandoLeNN#7587
Gerçekten çok güzel bir oyun. Sonunda Türkçe isimli bir oyun buldum artık rahatça ölebilirim :)