Oyun oynayarak 250.000 dolar kazanın!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

osman123

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Tem 2019
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Bir çok oyuncunun kalbini çelebilecek bir yöntem bulan Warframe oyunu zirvelere ulaşacak gibi gözüküyor.

Warframe oyunu Pc, Xbox, Play Stations gibi bir çok alanda oynaması ücretsiz bir oyun ve bir çok kişinin oylaması ile %96 oy ile beğenileri topladı. Bir çoğunuz oyunu duymamış da olabilir fakat Warframe oyununun yaptığı reklam ile zirvelere kadar çıkacak gibi gözüküyor.

Warframe Oyunu Kısaca Tanım:

Warframe oyunu bol savaş ve aksiyon sevenler için tam aranan oyun, oyun uzayda gezegenler arası geçmekdedir. Oyundaki amaç uzayda ki gezegenleri düşmanlardan kurtarmak ve korumakdır. Warframe oyununda Tenno, Griiner ve Corpus isimli 3 farklı karakter bulunuyor. İlk başda sizlere bu 3 farklı ırk da ki karakterlerden birini seçmeniz isteniyor. seçtiğinizde ise diğer 2 ırka karşı savaşıyorsunuz. İlk olarak sizi güneş sistemine çok uzak bir gezegene yolluyor. Oradaki düşmanları temizledikden sonra size sırayla görevler vererek ilerlemenizde yardımcı oluyor. Oyun içerisindeki farklı ilginç silahlar gerçekden aksiyon sevelerin çok ilgisini çekicek türden.Peki yarışmaya katılmak için ne yapılması gerekiyor?

Aslında yarışmayı kazanmak gerçekden çok kolay, oyunu oynamaya başladığınızda artık sizde bir yarışmacısınız. Peki yarışmada öne nasıl geçebilirim şansımı nasıl artırırım derseniz. Yapmanız gereken sadece oyunu oynamak. Ne kadar çok oynarsanız o kadar ekstra şansınız artıyor ve 250.000 dolara daha çok yaklaşıyorsunuz.

Kaynak: Tıklayın

Bir Teşekkürü çok görmeyelim :)


url @urahra tarafından kaldırılmıştır​
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst