Oyun Rehberleri & Yardımcı Olan Taktikler

Slit

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Selamlar. Daha yaklaşık 1 ay önce başladığım bu serüvende siz de bana abone olarak destek çıkın. Başka başka oyun serilerinde rehber ve oynanış videoları çekmeye devam edeceğim. Şu andaki hedefim Legends of Runeterra ve Divinity : Original Sin 2. Ancak yakın zamanda çok büyük hype yaşayabileceğiniz kaliteli montaj videoları da atmaya başlayacağım LoL için. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Kanal adı : Bora.Slit.Yeşilırmak

Kanal Kategorisi: Oyun

Hedefim : Daha çok oyunda daha çok rehber ve taktik videoları hazırlamak. Bunun için ise desteğe ihtiyacım var.

Kanalın linki : https://www.youtube.com/channel/UCo5rSXSylEYMt5EID_QnzVA

Stalche

GT Rank5
Moderator
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
Abone oldum dostum başarılar . Kendi görüşüm videonun kapak resimleri çok karanlık , insanı çekmiyor biraz daha çekici bir şeyler yapman lazım daha fazla izlenirsin .

Slit

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Anladım dostum çok teşekkür ederim. Bu banner konusunda haklısın cidden. Onlara özen göstereceğim biraz daha bundan sonra.

Stalche

GT Rank5
Moderator
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
Anladım dostum çok teşekkür ederim. Bu banner konusunda haklısın cidden. Onlara özen göstereceğim biraz daha bundan sonra.
Benimkisi sadece bir öneriydi bunu seninde farketmen önemli , iyi videolar umarım hayalindeki yerlere gelirsin