Pubg Lite Pc Türkiye'ye Ne Zaman Gelecek ( Kasmayan Pubg )

Mavera

2
GT RANK
23 Şub 2019
24
19
3
Çanakkale
gameturk.net
Herkese Merhaba ;

Pubg çıkış tarihinden itibaren dünyayı kasıp kavuran bir oyun oldu. Aslında ilk H1Z1 ve Dayz gibi oyunlarla Survive oyunları görmüş olduk. Pubg pc versiyonunda yakaladığı başarıyı mobilde daha hızlı ve çabuk yakalamış, mobil oyuncu sayısı pc oyuncu sayısını geçmiştir.

Pubg pc versiyonu yüksek sistem gereksinimleri istemesi ve ücretli olması sebebiyle oynayamayan kitle çok büyük. Özellikle sistem gereksinimleri yetmeyen kullanıcılar pc versiyonunu oynayamıyor. Pubg düşük sisteme sahip oyuncular için PUBG LITE versiyonunu getiriyor. Pubg Lite hem ücretsiz olacak, hemde düşük sistem bilgisayarın hepsinde rahat bir oynanış sağlayacak.

8

Pubg Lite Türkiye'ye Ne Zaman Gelecek ?

24 Ocak tarihinde Tayland'lı oyuncularına test sürümünü açan Pubg Lite, oyuncuların çok yoğun ilgisine ve talebine karşı başka ülkelerde de test edilmeye başlandı. Endonezya, Malezya, Filipinler ve Singapur gibi bölgelerde Bangladeş, Brunei, Kamboçya, Laos ve Myanmar ülkelerinde test sürüm ile şu an oynalınabilir durumdadır.

Pubg Lite Türkiye'ye ne zaman geleceğiyle ilgili kesin bir tarih malesef yok. Vpn indirerek Vietnam veya Tayland serverları üzerinden oyunu deneyebilirsiniz.
 
  • Beğen
Tepkiler: cLayFox