pubg mobile 2gb ram ile oynamak

hypro

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba arkadaşlar ben bilgisayarımda pubg mobile oynamak istedim fakat ramımın uymadığını gördüm.
Ramım: 2gb
pubg mobilenin istediği:3gb
bunun için bir program fln önerirseniz sevinirim

şimdiden teşekkürler iyi oyunlar:)

urahra

GT Rank12
Moderator
bilgisayarınıza bluestacks yolu ile pubg mobile lite yükliyerek oynıyabilirsiniz
pubg mobile lite

bluestacks

takosyom

GT Rank2
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba arkadaşlar ben bilgisayarımda pubg mobile oynamak istedim fakat ramımın uymadığını gördüm.
Ramım: 2gb
pubg mobilenin istediği:3gb
bunun için bir program fln önerirseniz sevinirim

şimdiden teşekkürler iyi oyunlar:)
tencent games in kendi çıkardığı emulatour ilede indirip oynayabilirsiniz iyi oyunlar

takosyom

GT Rank2
Kayıtlı Kullanıcı
bilgisayarınıza bluestacks yolu ile pubg mobile lite yükliyerek oynıyabilirsiniz
pubg mobile lite

bluestacks

bende oynamak istiyorum bu pubg monile lite ın tam pc için tam sistem gereksinimi nedir

urahra

GT Rank12
Moderator
Mobil için 1gb ram istesede emülatörle çalıştıracağınızdan dolayı 2 GB ram hd4000 1,7 ghz işlemci gibi benzer bileşenler ile oyunu çalıştırabileceğini düşünüyorum

pc versiyonu için olan önceki konular

takosyom

GT Rank2
Kayıtlı Kullanıcı
Mobil için 1gb ram istesede emülatörle çalıştıracağınızdan dolayı 2 GB ram hd4000 1,7 ghz işlemci gibi benzer bileşenler ile oyunu çalıştırabileceğini düşünüyorum

pc versiyonu için olan önceki konular
tencent gamesin kendi çıkardığı emilator ile nasıl oynarım türkşyeye daha gelmedi bu mobile lite şimdiden teşekkürle tencent emilatorda apk kurulmuyo diye biliyorum bluestacks bilgisiyarda işlevsiz kalıyo tuş vuruşları çok geç o yüzden sevmiyorum

urahra

GT Rank12
Moderator
pubg mobile lite

bluestacks

şunlara baka bilirsiniz

yada