PubG Oynayabileceğim Telefon Önerisi

burakkaraca

0
GT RANK
17 Ara 2019
4
1
53
Arkadaşlar selamlar,

Arkadaş ortamımda fena bir pubg çılgınlığı başladı :D Benim kendi telefonumu genellikle WhatsApp üzerinden iş amaçlı kullandığım için WhatsApp bildirimlerini kapatamıyorum dolayısıyla aktif kullandığım içinde sürekli bana bildirim geliyor bundan dolayı bende yeni bi telefon almaya karar verdim.

Rami yüksek olacak önceliğim bu. Bana telefon önerisinde bulunabilir misiniz?

Bütçem Max: 3 bin TL

furkanyanci

0
GT RANK
17 Ara 2019
9
1
53
Arkadaşlar selamlar,

Arkadaş ortamımda fena bir pubg çılgınlığı başladı :D Benim kendi telefonumu genellikle WhatsApp üzerinden iş amaçlı kullandığım için WhatsApp bildirimlerini kapatamıyorum dolayısıyla aktif kullandığım içinde sürekli bana bildirim geliyor bundan dolayı bende yeni bi telefon almaya karar verdim.

Rami yüksek olacak önceliğim bu. Bana telefon önerisinde bulunabilir misiniz?

Bütçem Max: 3 bin TL
Hocam selam.. Hepimizin çılgınlığı o ortamda hem goygoyu hemde oynaması bi türlü bitmez. Ben kendi telefonumdan oynuyorum iş telefonu vs bende yok o yüzden kafam rahat via x20 kullanmaya başlamıştım 3 ay önce ram 6gb gayet makul seviyede bi de ekran boyutu da beni idare ediyo biliyorsun ki telefondan oynarken elin sağa sola tam yetişmeli. Bizim grup da bi arkadaş vardı bende ondan görüp almıştım o da sipariş geçmiş alırken. Bildirim gelme olayı evet biraz kötü olmuş kendi telefonun açısından ama yine de bu şekilde kurtarabilirsin diye düşünüyorum ben. Umarım yardımcı olmuşumdur kolay gelsin 🙌📲