Masar

GT Rank16
Forum Kurucusu
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
Rappelz Online Pvp Server Kurma

Merhaba arkadaşlar, daha önceden iki kez Rappelz Online pvp server kurdum ve işlettim. Kurulumunda zorluklarla karşılaşabilir ve yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. İnternetteki çoğu Rappelz Online Pvp Server Files ları sağlam değil veya hatalıdır. Sağlam dosya arayanlar varsa foruma üye olup bu konu altından yorum yaparak benimle iletişime geçebilirler. Elimdeki sağlam dosyaları sizlerle paylaşabilirim ve server kurmanızda elimden geldikçe yardımcı olabilirim.

Bu konuda sizlere bir arkadaşın Rappelz Online Server Kurma eğitimini paylaşmak istiyorum. Bu videolar sizlere az çok yardımcı olabilir. Hata ile karşılaştığınız zaman bu konuya yorum yazabilirsiniz. Yardımcı olurum.

Teyfo

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Bana telefon numarası versene oradan konusalim. Server kurmak istiyorum. Cevabını bekliyorum

Masar

GT Rank16
Forum Kurucusu
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
Bana telefon numarası versene oradan konusalim. Server kurmak istiyorum. Cevabını bekliyorum
Forum üstünden bana mesaj atarak veya konu açarsan rappelz online forumunda elimden geldikçe cevap verebilirim. Hızlı iletişim için telefon numaranı bırakırsan boş vakitim de mesaj atabilirim.

carlisle71

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
bana yardım eder misiniz server i kurdum ama kayıt olamadım nerden olacağımı bilmiyorum lütfen yardım eder misin masar

uddo

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar server dosyalarını bana da atabilirseniz çok makbule geçer şimdiden teşekkürler