partt

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Dosyalara ihtiyacım var benimlede paylaşırsan cok sevinirim

Masar

GT Rank19
Forum Kurucusu
GT ÜYE
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
Dosyalara ihtiyacım var benimlede paylaşırsan cok sevinirim
Server dosyaları bozulan diskimdeydi, şuan maalesef diskten dosyaları alamıyorum.

KeNKoWBoY

GT Rank14
Moderator
GT ÜYE
TC Onaylı
Discord
Server dosyaları bozulan diskimdeydi, şuan maalesef diskten dosyaları alamıyorum.
internette server filesleri vardı sağlam mı bilinmez ama eski rappelz yazıyordu istersen arkadaşa oradan verebilirsin.

ßutterFly

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Rappelz Online Pvp Server Kurma

Merhaba arkadaşlar, daha önceden iki kez Rappelz Online pvp server kurdum ve işlettim. Kurulumunda zorluklarla karşılaşabilir ve yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. İnternetteki çoğu Rappelz Online Pvp Server Files ları sağlam değil veya hatalıdır. Sağlam dosya arayanlar varsa foruma üye olup bu konu altından yorum yaparak benimle iletişime geçebilirler. Elimdeki sağlam dosyaları sizlerle paylaşabilirim ve server kurmanızda elimden geldikçe yardımcı olabilirim.

Bu konuda sizlere bir arkadaşın Rappelz Online Server Kurma eğitimini paylaşmak istiyorum. Bu videolar sizlere az çok yardımcı olabilir. Hata ile karşılaştığınız zaman bu konuya yorum yazabilirsiniz. Yardımcı olurum.

Merhabalar servere benden başka insanlar nasıl giriş sağlayacak ? ve eski rappelz filesini bulmamız mümkün mü ?

Masar

GT Rank19
Forum Kurucusu
GT ÜYE
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
Merhabalar servere benden başka insanlar nasıl giriş sağlayacak ? ve eski rappelz filesini bulmamız mümkün mü ?
Eski Rappelz adındaki pvp serverin server dosyalarını aynı şekilde bulmak zor. Eski epic olarak bulabilirsiniz elitepvp sitesinden bakılabilir. Servera giriş sağlayabilmek için sunucudan launcher ayarları yapılmalı. Evde kullandığınız bilgisayardan bu işlemi yapıyorsanız biraz zor. Uzun yıllar önce ilgilendiğim için unuttuğum çok kısım var ama Mehmet Ateş, Ateş Online'i facebook üzerinden ekleyip destek alabilirsiniz.

ßutterFly

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Eski Rappelz adındaki pvp serverin server dosyalarını aynı şekilde bulmak zor. Eski epic olarak bulabilirsiniz elitepvp sitesinden bakılabilir. Servera giriş sağlayabilmek için sunucudan launcher ayarları yapılmalı. Evde kullandığınız bilgisayardan bu işlemi yapıyorsanız biraz zor. Uzun yıllar önce ilgilendiğim için unuttuğum çok kısım var ama Mehmet Ateş, Ateş Online'i facebook üzerinden ekleyip destek alabilirsiniz.
Evde kullandığım bilgisayardan yapıyorum evet ama bilgisayarım oldukça güçlü, iki üç arkadaş nostalji yaşamak istemiştik sadece

Masar

GT Rank19
Forum Kurucusu
GT ÜYE
Kayıtlı Kullanıcı
TC Onaylı
Evde kullandığım bilgisayardan yapıyorum evet ama bilgisayarım oldukça güçlü, iki üç arkadaş nostalji yaşamak istemiştik sadece
Sadece 2 3 arkadaş için ise olabilir. Senin bilgisayarın açık olduğu sürece server açık kalır. Bilgisayarın güçlü olması dışında iyi download ve upload internetin olmalı. Serverin, oyunun kasmaması için ama denenebilir. Ben biraz bilgi edineyim hatırlayayım dönüş yaparım sana. Nostalji içinde gelirim zaten servera. :)

ßutterFly

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Sadece 2 3 arkadaş için ise olabilir. Senin bilgisayarın açık olduğu sürece server açık kalır. Bilgisayarın güçlü olması dışında iyi download ve upload internetin olmalı. Serverin, oyunun kasmaması için ama denenebilir. Ben biraz bilgi edineyim hatırlayayım dönüş yaparım sana. Nostalji içinde gelirim zaten servera. :)
Çok sevinirim :) Bakabildiniz mi

leth4lweap0n

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim Bu Konuda Yardımcı Olabilirim.

ßutterFly

GT Rank0
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim Bu Konuda Yardımcı Olabilirim.
Tamamdır iletişime geçiyorum.