readyboost işimi görür mü

SILVQO

1
GT RANK
26 Kas 2020
11
9
3
sevgili arkadaşlar sizlerin engin tecrübesi ve site üyeliğimin nimetlerinden faydalanmak için konu açtım sorunum şu:
fırsatım oldukça steam ve epic games sömürüp duruyorum ve sonunda kullanılabilir bellek miktarı 40gb a düştü internetten readyboost özellikli flashbellekleri keşfettim ama almadan önce danışmak istiyorum mesela 500gb readyboost özellikli bellek kullansam steam ve epic gamesten oyun indirmeye devam edebilirmiyim örneğin bndeki boşluk 40 bide dışardan bellek desteği oldu 540gb readdybosst özelliği sistemde üvey evlat muamelesi görür mü yoksa hiç farketmeden işler tıkırında gider mi mesela steamında reeadybosst özellikli boşluğu otomatik görmesi tanıması lazım sanırım

• Beğen
Tepkiler: Masar

Masar

22
GT RANK
Forum Kurucusu
TC Onaylı
21 Şub 2019
726
258
215
Eskişehir
Merhaba, bu konu hakkında hiç bilgim yok maalesef fakat şunu sormak istiyorum. 500 GB Readyboost özellikli belleği ne kadara mal edeceksin?

• Beğen
Tepkiler: SILVQO

SILVQO

1
GT RANK
26 Kas 2020
11
9
3
valla bende şimdi sen sorunca dolandım nette baktım ama readyboost özellikli 64gb üstü denk gelmedi ve tam bu noktada bizim ayırdığımız sanal bellek miktarı da önemliymiş. Biraz karmaşa oldu daha Fransız aşamadayım araştırayım biraz. Ya da bilen bir arkadaş orta yapsa buradan.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Masar

Masar

22
GT RANK
Forum Kurucusu
TC Onaylı
21 Şub 2019
726
258
215
Eskişehir
valla bende şimdi sen sorunca dolandım nette baktım ama readyboost özellikli 64gb üstü denk gelmedi ve tam bu noktada bizim ayırdığımız sanal bellek miktarı da önemliymiş. Biraz karmaşa oldu daha Fransız aşamadayım araştırayım biraz. Ya da bilen bir arkadaş orta yapsa buradan.

Konu hakkında bende araştırma yapacağım. Umarım dönüş sağlayabilirim.

• Beğen
Tepkiler: SILVQO

Cengaver

0
GT RANK
Moderator
25 Kas 2020
8
5
3
Kocaeli
Readyboost özellikli boşluk nasıl oluyor onu anlamadım? Benim bildiğim readyboost flash bellekteki boşluğu kullanıp RAM takviyesi yapıyor(Bence işe yaramıyor). Ek bir flash belleğin hafıza olarak sorununuzu çözüp çözemeyeceğini bilmiyorum. Readyboost özelliğinin bu konuyla ne alakası var onu çözemedim.