Rogue Heist Ne Zaman Açılacak?

ENESTALHABRAND

MMORPG Oyuncusu
Moderator
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
29 Tem 2019
Mesajlar
54
Tepkime puanı
21
Puanları
8
Konum
İstanbul
Bağımsız yapımcı olan Lifelike Studios tarafından geliştirilen ve Time2Play Gaming Studios tarafından yayımlanacak olan Rogue Heist bu yaz erken erişime açılıyor. Peki Rogue Heist nasıl bir oyun?
Payday serisine oldukça benzeyen Rogue Heist, oyunculara 6v6 maçlar sunacak. İki takım birbiriyle savaşırken, aynı zamanda soygun yapmak zorundalar. Takımlar ise birbirinin elinden çaldığı paraları alabiliyor. Yani, kim daha büyük soygunu yaparsa o maçı kazanmış oluyor.

Oyundaki asıl amaç, öldürmek değil çalmak olacak. Çünkü maçı kazanmak için daha fazla çalmak zorundasınız. Daha fazla öldürmek değil. Fakat; unutmamalı ki, oyunda yalnızca siz yoksunuz. Rakip takımınızda aynı şekilde soygun yapmaya çalışacak. Ve bu yüzden onların daha fazla çalmasına engel olmak için onları öldürmelisiniz. Hem soygun yapmak, hem yaptırmamak için takımınızla beraber iyi bir strateji izlemek zorundasınız. Stratejisi olmayan bir takım, Rogue Heist oyununda muhtemelen kaybedecektir.

Oyunda rollerin yanı sıra mürettebatlar da mevcut. Yani, maçlara girmeden önce bir mürettebat seçiyorsunuz. Her mürettebatın kendine özgü bir tarzı ve özel bir silahı var. Oyuna başlamadan önce seçtiğiniz rol ve mürettebata göre, takım içindeki görevinizde belli olmuş oluyor.
Rogue Heist oyununda çaldıklarınızı güvenli bir şekilde bitişe ulaştırmalısınız. Bu yüzden takım arkadaşlarınızla koordineli bir şekilde çaldıklarınızı korumalısınız.

Rogue Heist oyununun ne zaman çıkacağı hakkında henüz kesin bir bilgi yok maalesef. Rogue Heist Steam sayfasında da sadece “Çok Yakında” ibaresi bulunuyor. Yani, oyunun bu yaz aylarında çıkacağı kesin ama ne zaman çıkacağı hakkında kesin bir bilgi yok. Bu yüzden oyunun Steam sayfasına giderek Rogue Heist’i istek listesine ekleyebilirsiniz. Ben oyunu ve geliştirici ekibi yakından takip edeceğim, Rogue Heist hakkında bir güncelleme, bir yenilik, bir bilgi geldiğinde bu yazı üzerinden veya yeni bir yazı üzerinden duyururum.

Kaynak: Rogue Heist Bu Yaz Açılıyor
 Üst