Smite Online Nedir? Nasıl Bir Oyundur?

Masar

23
GT RANK
Moderator
TC Onaylı
21 Şub 2019
767
270
215
Eskişehir
SMITE savaş alanında seçilebilir karakterler ile çevrim içi oynayabilen çoklu bir oyundur. Oyuncular seçtikleri karakterler ile oyunu kazanmak için 5 e 5 savaş alanında eşsiz becerilerini sergiler. MOBA türüne yeni bir soluk getiren oyunda, karakterinizi birincil bakış açısı ile yönetebilirsiniz. Klasik oyunlarda karakterinizi fare tıklaması ile yönetirken SMITE‘ da WASD klavye tuşlarıyla yönlendirebilir ve eşsiz savaş dinamikleriyle bezenmiş savaş alanına sokabilirsiniz.

smite online nedir.jpg


Teknik Özellikler

Tanrı Ol


Düşmanlarını eksi mitolojide var olan tanrıların özellikleri ile perişan edebilirsiniz, bir buz kitlesiyle rakibini dondurabilir ya da ruhlarını bir girdabın içine alarak boğabilirsin. Seçtiğin tanrıyı direk olarak arkasından yönetebilir ve MOBA türünün geliştirilmiş versiyonunda ki tecrübeye ortak olabilirsiniz.

Uzun karakter havuzundan, kendi geçmişi ile özdeşlemiş özel yetenekleri ve benzersiz oyun stilinizi oluşturabilecek bir tanrı seçebilirsiniz.

Taktiksel Oyun

Ana yeteneklerin yanı sıra tanrısal kabiliyetlerini, karakterlerinin rolüne göre, ağır hasar veren, tank gibi sağlam, çoklu görevi yerine getiren ya da destek bir tanrı olarak kullan. Hem takımın hem de kendin için haritayı keşfet ve ormanlarda ki saklı düşmanları öldürerek altın ve sana yardımcı olacak bazı güçlendirmeleri kazan.

Düşmanlarını mükemmel hesaplanmış bir zaman ile hareketsiz kılan bir suikast ile yok et.

Efsanevi Oyun Mekaniği

5 oyunculu iki takımdan ile cehennem temalı savaş alanında, Minotauru öldürmek için savaş. Ancak önce üç ateşli Phoenix ve ormanda bulunan efsanevi Fire Giant ile uğraşman gerekecek.

Yükseltmeler

Bir karşılaşma içerisinde, karakter seviyesi 1 ile 20 seviye arasında yükseltmek, oyun içerisinde ki yeteneklerinizin gücünü artırmaya olanak sağlamaktadır. Oyun içerisinde seçtiğiniz karakterinize güç katacak eşyalar ve tüketilebilir nesneler almak karakterinizin kişisel oyun tarzını oluşturmakta yarar sağlayacaktır.

Büyü gücü, Fiziksel saldırı gücü, Savunma gücü ya da Yardımcı yetenekler şeklinde yarar sağlayacaktır.

Vuruş Hesaplamaları

SMITE’ da her yapmış olduğunuz saldırı girişimi, sizin vuruş yeteneğinizi geliştirir. Uzun mesafeli vuruş yapabilen karakterler hedef alırken dikkatli olmalıdır. Yakın vuruş yapabilen karakterler ise muhtemelen doğru pozisyonu kollamalıdır. Ve alana etkili saldırı yeteneklerinde, hedef olarak zemin ( yer ) seçilmelidir. Hızlı tempoda maksimum isabet için düşmanlarının hareketlerini tahmin et.

Ücretsiz Oyna

Oyun içerisinde avantaj sağlayacak her şey, oyunu basitçe oynayan herkes de olabilir. İlave tanrılar oyun içerisinde kilitli iken oyuncular ücretsiz olarak oynanabilir karakter setine erişebilir.

Kozmetik ürünler ( tasarımlar ) daha fazla karakter özelleştirmesi için satın alınabilir.

Oyun oynamanın çoklu yolu

Bir çok farklı oyun modunda oyunu oynayabilirsin, bunun için Oyun modları sayfamıza göz atmanız yeterlidir.

 
  • Beğen
Tepkiler: urahra